latests
Son Dakika

MHP İzmir Büyükşehir adayı Taşer: Kale değil, CHP yıkılacak

| İZMİR -

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, Karabağlar İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Burada yaptığı konuşmada, "Şahıslar ikinci planda, partiler ön planda olmalıdır. Binali Yıldırım, yo

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, Karabağlar İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Burada yaptığı konuşmada, "Şahıslar ikinci planda, partiler ön planda olmalıdır. Binali Yıldırım, yolsuzluk olayları yüzünden partisini çok fazla dile getirmeden politika yapmaya çalışıyor. Bizim için öncelikle parti ön plandadır. Biz adaylarımız ve teşkilatlarımızla birlikte el ele vererek, bize gönüllerini veren vatandaşlarımız için çok çalışacağız. İzmir için çalışmayan CHP’nin 'kale' adlandırması yanlıştır. 30 Mart'ta kale değil, CHP yıkılacak. İzmir, doğruluğun kalesidir.” dedi.

MHP Karabağlar İlçe Başkanı İbrahim Uğur, Kadın Kolları Başkanı İlknur Ataman ve ilçe belediye başkan adayı Cihan Demir tarafından karşılanan Taşer, geçen günlerde yapılan kamuoyu yoklamasına dikkat çekerek, medyanın 2013 Aralık ayından önce yaptığı ankette MHP’nin İzmir’de oyları çok düşük gösterilirken beş gün önce yüzde 14,1, yüzde 9 görünen kararsız seçmeninse yüzde 18’e çıkmış olduğunu vurguladı. Taşer, "İlçelere ve teşkilatlarımıza yaptığım ziyaretlerde, vatandaşın artık 'sağın sahibi MHP' söylemleri olduğunu görüyoruz. Tek isteğimiz, vatandaşın bizden istediği ve onlara lâyık bir çalışmayı gerçekleştirmek. Doğru bildiğimiz ve inandığımız bir davayla yola çıktık, takdir Rabbimiz'in.” diye konuştu.

Tümü

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST DOLAR EURO ALTIN
76,785.45
75,232.79
2.885
2.885
3.065
3.065
99.308
99.308
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
Bugün Perşembe Cuma
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/PB.png
7/11
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/A.png
7/11
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/PB.png
6/10
İSTANBUL | Şehir Seç
İmsak 05:32 Güneş 07:05 Öğle 12:01
İkindi 14:22 Akşam 16:45 Yatsı 18:11
İSTANBUL | Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ