latests
Son Dakika

Kocasinan’da ağaçlara kışlık bakım

| KAYSERİ -

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, park ve yeşil alanların kalitesini daha da artırmak için parklardaki ağaçların kışlık bakımlarını yaptıklarını söyledi.<br/><br/> Ağaçların s

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, park ve yeşil alanların kalitesini daha da artırmak için parklardaki ağaçların kışlık bakımlarını yaptıklarını söyledi.

Ağaçların sağlıklı büyüyüp gelişmesi için yaz ve kış öncesi bakım, budama ve ilaçlamasının aksatılmadan yapıldığını vurgulayan Başkan Bekir Yıldız, "Park ve yeşil alanlarımızdaki ağaçların kışlık bakımlarını yaptık. Her zaman söylediğimiz gibi ağaç bakımı dikiminden daha önemli. Sürgün temizleme, taç verme, gençleştirme, budama, dip bakım, ilaçlama ve estetik bakımlarını özenle yapıyoruz." dedi.

Başkan Bekir Yıldız, yeşil alan, ağaçlandırma ve park hizmetlerini herkesin takdirle karşıladığının altını çizerek, "Ağacın ve yeşil alanın şehirlerin gelişmişlik ölçüsüyle doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Hayatı kolaylaştırmak ve yaşanabilir bir şehir sunmak için yeşil alan miktarının artırılması özellikle de korunması için yoğun gayret gösteriyoruz. Parklar ve yeşil alanlar 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği kaliteli mekanlar olsun diye ağacımıza, çimenimize, çiçeğimize mevsimine göre bakımlarını yapıyoruz." diye konuştu.

Tümü

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST DOLAR EURO ALTIN
75,638.43
74,997.64
2.925
2.925
3.097
3.097
99.774
99.774
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
Bugün Pazartesi Salı
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/PB.png
7/11
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/A.png
10/11
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/PB.png
10/14
İSTANBUL | Şehir Seç
İmsak 05:32 Güneş 07:05 Öğle 12:01
İkindi 14:22 Akşam 16:45 Yatsı 18:11
İSTANBUL | Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ