latests
Son Dakika

İkbal Gürpınar Turhallılarla buluştu

Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında AK Parti Turhal İlçe Kadın Kolları ile Turhal Belediyesi’nin davetlisi olarak ilçeye gelen TV program yapımcısı ve ünlü sunucu İkbal Gürpınar, Turhallılarla buluştu. Turhal Kapalı Spor Salon’unda yapılan programa AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan’ın yanı sıra Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti İlçe Başkanı Orhan Koç, Turhallı kadınlar ve çok sayıda davetli katıldı. Programda konuşma yapan AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, kadının toplumda hak ettiği yerde olmadığını vurgulayarak şöyle konuştu: "Ülkemizde kadınlarla ilgili yasal düzenlemeler yapılmış olmasına rağmen, kadınlarımızın karşılaştıkları bazı sorunları, toplumun genel eğitim düzeyinin yükselmesiyle, kadınlarımızın sosyal, siyasal, ekonomik yaşamda etkinliklerinin artmasıyla ortadan kalkacaktır.ikbal gürpınar turhallılarla buluştu,ikbal gürpınar,ak parti,turhal,gözen,eyüp eroğlu,ak parti tokat,orhan koç,ak,ulusunu,gürpınar,türkiye,gürpınar’ın,aslan,ikbal,ak parti turhal

Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında AK Parti Turhal İlçe Kadın Kolları ile Turhal Belediyesi’nin davetlisi olarak ilçeye gelen TV program yapımcısı ve ünlü sunucu İkbal Gürpınar, Turhallılarla buluştu.

Turhal Kapalı Spor Salon’unda yapılan programa AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan’ın yanı sıra Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti İlçe Başkanı Orhan Koç, Turhallı kadınlar ve çok sayıda davetli katıldı. Programda konuşma yapan AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, kadının toplumda hak ettiği yerde olmadığını vurgulayarak şöyle konuştu: "Ülkemizde kadınlarla ilgili yasal düzenlemeler yapılmış olmasına rağmen, kadınlarımızın karşılaştıkları bazı sorunları, toplumun genel eğitim düzeyinin yükselmesiyle, kadınlarımızın sosyal, siyasal, ekonomik yaşamda etkinliklerinin artmasıyla ortadan kalkacaktır. Güçlü aile için, güçlü Türkiye için kadını ailede ve toplumda hak ettiği yere taşımamız gerektiğinin bilincindeyiz. Toplumun temeli nasıl sağlam bir aile ise ailenin de temeli kadındır. Kadına yönelik her kötülük aslında toplumun temeline konulan dinamittir. Ulusunu, devletini ve milletini seven birey, bu sevgisini ailesine, kadınlarımıza verdiği değerle göstermelidir."

AK parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu ile Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, geleceğine yatırım yapmak isteyen toplumların kadına değer vermesi gerektiğine değindi. Belediye Başkanı Ali Gözen, tüm katılımcılara ve İkbal Gürpınar’a teşekkür etti.

İkbal Gürpınar ise davetliler ve kadınlarla söyleşi yaptı. Turhallı kadınlara şiddete hayır, düşünce orucu ve mutlu olmanın yolları konulu bir söyleşi yapan Gürpınar, hayatta haklılığın mutlu olmak anlamına gelmediğini mutlu ve huzurlu bir hayatın en önemli aktörlerinin kadınlar olduğunu söyledi. Başarıya ulaşmanın yollarını, zorluklar karşısında nasıl mücadele edilmesi gerektiğini ve kendi hayatına dair yaşadığı olayları sevenlerine aktaran Gürpınar, büyük beğeni aldı. Kadınların önemine vurgu yaparak sevenlerin kalbini bir kez daha kazanan Gürpınar’ın sahnede seslendirdiği şiirler ve yaşamdan sunduğu anekdotlar salonu dolduran annelerden büyük alkış topladı.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ