latests
Son Dakika

Başkan adayından Pınarbaşı’na hipodrom sözü

| KAYSERİ -

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Özsoy, at yetiştiriciliğinde önemli yere sahip olan Pınarbaşı ilçesinde yeni istihdam oluşturmak için 10 bin kişilik h

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Özsoy, at yetiştiriciliğinde önemli yere sahip olan Pınarbaşı ilçesinde yeni istihdam oluşturmak için 10 bin kişilik hipodrom projesi olduğunu açıkladı.

MHP’li başkan adayı Mustafa Özsoy, ilçe ziyaretlerine, partisinin il yönetim kurulu ve kadın kolları üyeleri ile birlikte Pınarbaşı ilçesinde devam etti. İlçe esnafını ziyaret eden Özsoy, Pınarbaşı sakinlerinden yoğun ilgi gördü. Mustafa Özsoy, yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi ilçe ziyaretlerini daha da artırarak devam ettireceğini söyledi. Köylere kadar ulaşacaklarını anlatan Özsoy, vatandaşın kendisine gösterdiği ilgiden de memnun olduğunu dile getirdi.

Pınarbaşı İlçe Teşkilatı ziyaretinde Pınarbaşı Belediye Başkanı ve aynı zamanda yerel seçimlerde başkan adayı olan Dursun Ataş, konuşma yaptı. Ardından konuşan Mustafa Özsoy, Pınarbaşı’nın Melikgazi Hazretlerinin ve Başbuğu Alparslan Türkeş’in doğduğu topraklar olması dolayısıyla kutsal olduğunu, ayrıca Pınarbaşı’nda Kürt, Avşar, Çerkes ve göçmenlerin kardeşlik içerisinde yaşamlarını sürdürdüğünü, kardeşliğin yaşandığı ve yaşatıldığı bir ilçe olduğunu kaydetti.

Ortadoğu ve Balkanların en büyük alabalık çiftliğinin Pınarbaşı’nda olduğunu belirten Özsoy, “Pınarbaşı ilçesinin en önemli özelliklerinden birisi de Pınarbaşı’nın atlarıdır. Belediye başkanı olmam durumunda Pınarbaşı Belediyesi ile birlikte Pınarbaşı ilçesine istihdam oluşturmak ve Pınarbaşı atlarını tanıtmak için 10 bin kişilik hipodrom yapacağım.” dedi.

Mustafa Özsoy ve Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş yapılan konuşmaların ardından ilçe esnafını ziyaret etti. İlçe pazarından geçen başkan adayı, burada vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla da konuştu.

Tümü

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST DOLAR EURO ALTIN
74,997.64
76,836.52
2.919
2.919
3.099
3.099
100.684
100.684
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
Bugün Cumartesi Pazar
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/A.png
12/16
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/SY.png
10/16
http://medya.cihan.com.tr/import/weather/A.png
7/13
İSTANBUL | Şehir Seç
İmsak 05:32 Güneş 07:05 Öğle 12:01
İkindi 14:22 Akşam 16:45 Yatsı 18:11
İSTANBUL | Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ