latests
Son Dakika

Akyazı FEM ve Anafen‘den ödüllü bursluluk sınavı

FEM ve Anafen Dershaneleri tarafından, 1-2-3 Mart 2013 tarihleri arasında, 4., 5., 6.akyazı fem ve anafen ‘den ödüllü bursluluk sınavı,akyazı,sakarya,sınav,dershaneleri

FEM ve Anafen Dershaneleri tarafından, 1-2-3 Mart 2013 tarihleri arasında, 4., 5., 6., 7., 9., 10 ve 11. sınıf öğrencilere yönelik ödüllü bursluluk sınavı gerçekleştirilecek. Üniversitelere ve liselere hazırlık sürecinin başlangıcı olarak kabul edilen ödüllü bursluluk sınavı, Sakarya geneli FEM ve Anafen dershanelerinin şubelerinde yapılacak.

FEM ve Anafen Dershaneleri’nde uygulanan ’Kişiye Özgü Öğretim Modeli’nin ilk basamağı olarak bilinen bursluluk sınavına geçtiğimiz yıl katılan öğrenciler, hem hediyelerini aldı hem de bursluluk imkanlarından faydalanarak, Akyazı’ya hizmet edebilecek mesleklere yerleşti. 8 kişi Tıp, 6 kişi Hukuk gibi meslekleri seçerek, 212 öğrenci üniversite kapısını araladı. SBS’de 136 öğrenci seçkin liselere yerleşti.

BURSLULUK SINAVI 1-2-3 MART’TA

Akyazı FEM ve Anafen‘den Ödüllü Bursluluk Sınavı, öğrencilerin eğitim alanındaki standartlarını belirleyici özelliğe sahip. Sınav, öğrencinin Sakarya ve Akyazı’da okul genelindeki başarısını gösterirken, aynı zamanda kurs isteyen öğrenciler için değişik oranlarda bursluluk imkânı da sağlamaktadır. Başarıyı elde eden öğrencilere 6 adet Netbook, 15 Tablet PC, 12 MP5, 4 MP4, 3 MP3 gibi hediyeler verilecek.

Sonuçları ile bütün il ve ilçelerde eğitim öğretimin gidişatına ilişkin önemli veriler ortaya koyan Bursluluk Sınavı değerlendirmeleri sonucunda öğrencilere, okullara ve milli eğitim müdürlüklerine karneler oluşturularak, öğrencilerin eğitim seviyeleri bildirilecek. Bursluluk sınavında amaç, önce bireysel bazda, sonra da okul ve il-ilçe bazında öğrenilemeyen konuları ve öğrenme düzeylerini tespit etmek, bu konuda çözümler üretilmesine yardımcı olmak. Bu bağlamda, FEM ve Anafen Dershaneleri tarafından hazırlanan 1-2-3 Mart 2013 tarihleri arasında; 4., 5., 6., 7., 9., 10 ve 11. sınıf öğrencilere yönelik ödüllü bursluluk sınavı yapılacak.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ