"AK"  Haberleri

Cihan Haber Ajansı Gündemi

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Hazine Müsteşarı Osman Çelik ile Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş'ı ayrı ayrı kabul edecek. Daha sonra Kocaeli'de Osmangazi Köprüsü Açılış Töreni'ne katılacak, ardından işçi ve vatandaşlarla iftar yapacak. (14.15-15.30-16.00-18.

2016-06-30 09:26:36

Ermeni Kilisesi bahçesinde sahur programı

Sarıyer Belediyesi ve Büyükdere Surp Hıripsimyants Ermeni Kilisesi Vakfı, kilise bahçesinde sahur programı düzenledi. Programda birlik ve beraberlik mesajları verildi. Büyükdere Surp Hıripsimyants Ermeni Kilisesi'ndeki programa, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kilise Vakfı Başkanı Murat Süme, kilise vakfı üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı. Sahur yemeğinin ardından Boğaziçi Camii İmam Hatibi Fatih Yüksel yemek duası okudu. Daha sonra konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ''Bizlerin özellikle Türkiye'nin çok geçmiş medeniyetlerle çok önemli uygarlıklarla beraber insanların bir arada barış içinde yaşamasını bugün bizler devam ettirme konusunda bu işin sorumluluklarını taşıyan insanlarız. Yani insanlığın bize ihtiyacı var.

2016-06-30 07:42:14

Zonguldak'ta şiddetli yağış

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde aniden bastıran sağanak yağış hayatı felç etti. Akşam saatlerinde sahile inen vatandaşlar, yağmura hazırlıksız yakalandı. Ereğli'de iftar sonrasında sahile inen vatandaşlar aniden bastıran sağanak yağışa hazırlıksız yakalandı. Yağmura yakalanan vatandaşlar koşarak kapalı alanlara giderken, yollar da göle döndü. Trafik akışında da zaman zaman aksamalar yaşandı. Yetkililer sağanak yağış sonrasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli olmasını istedi.

2016-06-30 01:36:02

UEFA'dan saldırıya kınama

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybedenlerin aileleri için başsağlığı mesajı yayımladı. UEFA'nın internet sitesinde yer alan mesajda, İstanbul'da dün akşam saatlerinde gerçekleşen terör saldırısı ve meydana gelen olayda hayatını kaybeden ve yaralananlar için üzüntü duyulduğu belirtilerek, "Hayatını kaybedenlerin ailelerine en derin taziyelerimizi iletiyoruz. Türk halkının yanında olduğumuzu bildirmek isteriz." denildi.

2016-06-30 00:28:36

"Terör örgütleri Türkiye’yi hedeflerine ulaşmaktan alıkoyamayacak”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Cumhurbaşkanlığı personeline iftar verdi. İftarın ardından yaptığı konuşmada tüm personelin, Ramazan-ı şerifini ve yaklaşan Kadir Gecesi ile Bayramını tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu mübarek günlerin ülkemiz, milletimiz, İslam dünyası ve tüm insanlık için barışa, huzura ve selamete vesile olmasını diliyorum” dedi. Bu iftar buluşmasının buruk bir şekilde gerçekleştirildiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen terör eyleminde 13'ü yabancı uyruklu, 41 kişinin hayatını kaybettiğini, yaralıların büyük bir kısmının taburcu olduğunu, 100 civarında yaralının tedavisinin devam ettiğini hatırlattı. “Türkiye, dünyanın en eli kanlı terör örgütlerinin hedefinde bir ülke olarak ağır bir imtihandan geçiyor. Terörün, terör örgütlerinin, terör eylemlerinin üstesinden geleceğimizden en küçük bir şüphem yok. Er veya geç Allah'ın izniyle bu işin üstesinden geleceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle devam etti: “Ama bu mücadelede yeri geldiğinde gerek güvenlik güçlerimizden gerekse sivil vatandaşlarımızdan kayıplarımız oldu ve hâlen de oluyor, bu mücadelede daha sonra da olacak.

2016-06-30 00:27:00

Bahçeli: İstanbul’da yapılan terör saldırısı insanlık suçudur

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına ilişkin, "Yer, zaman ve hedef itibarıyla düşündüğümüzde, terörizmin Türkiye’ye çok ağır darbe vurmayı planladığı güçlü bir ihtimaldir." dedi. Sakarya'nın Serdivan ilçesindeki bir restoranda partisince düzenlenen iftar programına katılan Bahçeli, Türk milleti ve Türkiye'nin yasta olduğunu kaydetti. İnsan canından geçinen canilerin sipere yattığını belirten Bahçeli, şunları kaydetti; "Ramazan var diye şiddet ertelenmemiştir. Üstelik cehennem zebanileri daha azıtmış, kudurmuş gibi oraya buraya saldırmışlardır. Terörizmin dini, milliyeti, şerefi ve herhangi bir değeri olmadığı için ramazanda da durmamış, bu kutsal ayda da duraklamamıştır.

2016-06-30 00:19:39

Arkadaşını havalimanında karşılamaya gittiği sırada teröre kurban gitti

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda dün gerçekleşen terör saldırısında hayatını kaybedenler arasında eski milli güreşçi 24 yaşındaki Serkan Türk'ün de olduğu öğrenildi. İstanbul Beylikdüzü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nde çalışan ve üniversiteler arası güreş yarışmalarında Türkiye şampiyonu olan Türk'ün, dün akşam dış hatlar bölümüne bir arkadaşını karşılamak için gittiği sırada meydana gelen patlamada hayatını kaybettiği öğrenildi. Serkan Türk'ün, 2012 yılında Trakya Üniversitesi, Edirne Kırkpınar Beden Eğitimi Meslek Yüksek Okulu'ndan mezun olduğu ve Yenibosna'da ailesiyle birlikte yaşadığı belirtildi. Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Ahmet Günşen, Türk'ün ölümüyle ilgili yaptığı açıklamada, "Dün akşam, terör milletçe bağrımızı yaktı, hanelerimize ateş düşürdü. Bu hain saldırıda maalesef Serkan Türk kardeşimizi de kaybettik. Cidden içim yanıyor, boğazım düğüm düğüm, gözlerim iki çeşme.

2016-06-29 23:39:13

Üç kişinin katil zanlısı Atalay Filiz’e akıl sağlığı testi yapılacak

Ankara'da iki İstanbul’da bir cinayetten tutuklanan Atalay Filiz, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için 2 hafta müşahede altında tutulacak. Doktorların ilk izlenimine göre Atalay Filiz’in akıl sağlının yerinde olduğu belirtildi ancak kesin raporun iki hafta boyunca yapılacak testlerin sonunda ortaya çıkacağı ifade edildi. Üç ayrı cinayetten tutuklanan Atalay Filiz, mahkemelerde verdiği ifadesinde kendisine gazete yazılarından bazı emirler geldiğini ve bu yönde hareket ettiğini söylemişti. Bunun üzerine Atalay Filiz’in akıl sağlığının yerinde olup olmadığının tespit edilmesine karar verilmişti. Geçtiğimiz günlerde bu amaçla cezaevinden çıkarılarak Adli TIP Kurumuna getirilen Atalay Filiz yaklaşık 1 saat boyunca doktorlarla konuşmuştu. Atalay Filiz’in akıl sağlının yerinde olup olmadığıyla ilgili kararın verilmesi için 15 gün boyunca müşahede altında kalmasına karar verildiği öğrenildi.

2016-06-29 23:07:20

Bursa'dan Suriye'ye yardım TIR'ları yola çıktı

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa İHH İnsani Yardım Derneği tarafından düzenlenen organizasyonda 15 TIR dolusu yardım malzemesi Suriye´deki savaş mağdurlarına ulaştırılmak üzere bölgeye gönderildi. Bursa İHH İnsani Yardım Derneği’nin organizasyonunda Büyükşehir Belediyesi, Bursa İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (BİHMED), Bursa Kültür AŞ, Asır Eğitim Kültür Gençlik ve Yardımlaşma Derneği (ASIR-DER) ile Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) katkılarıyla hazırlanan 15 yardım TIR’ının Suriye’ye uğurlanması için Doğanbey Otoparkı’nda tören düzenlendi. Savaşın çıktığı ilk günden beri bölgeye yardım desteklerini sürdürdüklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, "Suriye´de herkesin içini acıtan bir savaş yaşanıyor. Bursa İHH İnsani Yardım Derneği, Suriye'deki savaş mağdurlarına çok önemli desteklerde bulunuyor. Sadece bu Ramazan ayında giden yardım TIR sayısı 55´i buldu. Bu yardım TIR’larının Ramazan Bayramı öncesi gidecek olması da ayrıca sevindirici.

2016-06-29 23:04:31

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu sivil insanların ne günahı vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen terör saldırısına ilişkin, "Şimdi Yeşilköy'ü gelip bunlar bombaladı, ne günahı vardı o insanların? Çocuk, kadın, yaşlı, yerlisi var, yabancısı var. Bu sivil insanların ne günahı vardı? İslami herhangi bir yanı var mı? Yok." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin asla bölünmeyeceğini belirterek, "Bizim vatanımızı da asla bölemeyecekler. Kendi kendilerine böyle hayal aleminde dolaşanlar, gezenler var. Boşuna dolaşıyorsunuz.

2016-06-29 22:54:49

Saldırıda şehit olan Sakaroğlu'nun baba evinde ağıtlar yükseldi

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen terör saldırısında hayatını kaybeden Gümrük Muhafaza Memuru Umut Sakaroğlu’nun Hatay’daki baba ocağına ateş düştü. Sakaroğlu’nun, Arsuz ilçesine bağlı Karaağaç Şarkonak Mahallesi'ndeki baba evine büyük Türk bayrağı asıldı. Atatürk Havalimanı'ndaki kanlı terör eylemini gerçekleştiren canlı bombalara ilk ateş eden görevlilerden 31 yaşındaki şehit Gümrük Muhafaza Memuru Umut Sakaroğlu'nun evinin önüne taziye çadırı kuruldu. Arsuz Belediye Başkanı Nazım Çulha ve emniyet ekipleri de akşam saatlerinde taziye çadırını ziyaret ederek, Sakaroğlu ailesinin yakınlarına baş sağlığı dileğinde bulundu. Kahvehane işleten Gazel ve Zekiye Sakaroğlu'nun 5 çocuğundan 3'üncüsü olan Umut Sakaroğlu'nun bekar ve 3 yıllık memur olduğu öğrenildi. Acı haberi alan aile yakınları, Sakaroğlu'nun baba evine akın etti.

2016-06-29 21:17:50

Başbakan Yıldırım: Havaalanı girişlerinde güvenliği arttıracağız

Başbakan Yıldırım, terör örgütlerinin tek bir amacının öldürmek olduğunu söyledi. Yıldırım, "Havaalanlarında fiziki kontrol, x-ray kontrolü yapmak yetmez; dışardan silahla yapılabilecek herhangi bir müdahaleye karşı da ilave tedbirleri de hazır bulundurmak gerekiyor. Bu bağlamda havaalanlarımızın girişlerinde özellikle özel eğitilmiş güvenlik elemanlarımızın daha fazla mevcudiyetini arttıracağız." dedi. Başbakan Binali Yıldırım, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile Çankaya Köşkü'nde yaptığı görüşmenin ardından basın toplantısı düzenledi. Yıldırım, konuşmasına dün akşam Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısına değinerek başladı.

2016-06-29 20:46:37

Sosyal medyaya erişim açıldı

Dün akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terör saldırısından sonra sosyal medya ağlarına erişim yavaşlamış ya da tamamen durmuştu. Facebook, Twitter ve Youtube kanallarına erişim yeniden normale döndü.

2016-06-29 20:42:52

Lavrov: Suriye krizi konusunda Türkiye ile görüşmelerimiz devam edecek

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Suriye krizinin çözümü konusunda Türkiye ile görüşmeye devam edeceklerini söyledi. Fransız mevkidaşı Jean-Marc Ayrault ile gerçekleştirdiği görüşme sonrasında açıklama yapan Lavrov, Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilerin normalleşmesi konusuna değindi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki telefon görüşmesine değinen Lavrov, iki liderin ülkeler arasındaki ilişkilerin normalleşmesi ele aldıklarını aktardı. "Suriye'de çözüm konusunda Türkiye ile yakın zamana kadar çok dar çerçevede görüşmelerimiz oldu" fakat bildiğimiz sebeplerden dolayı bunlar sonlanmıştı." diyen Lavrov, "Türk ortaklarımızla Suriye'deki krizin çözümü konusunda fikir alışverişi yapmaya devam edebileceğimizi düşünüyorum." şeklinde konuştu.

2016-06-29 20:22:59

BM Dünya Turizm Örgütü: Türkiye’ye destek zamanıdır

Birleşmiş Milletler (BM) Dünya Turizm Örgütü Genel Sekreteri Taleb Rifai, "Türkiye’ye destek zamanıdır” dedi. Rifai, BM Dünya Turizm Örgütü seyahat acentalarına Türkiye'de yaşanan son terör olayından sonra bu ülkeyi terk etmeyin çağrısında bulundu. İspanya'nın başkenti Madrid’de konuyla ilgili açıklama yapan Rifai," Dünyanın en önemli tatil merkezlerinden biri olan Türkiye'nin bu konumda kalmaya devam edeceğine eminiz” ifadesini kullandı. Turizmde güvenlik faktörünün önemine dikkat çeken Rifai, bu sektörün son yıllarda terör saldırılarının ana hedefi haline geldiğini aktardı. Taleb Rifai, bu zor dönemde uluslararası turizm sektörünün işbirliği yapması gerektiğinin altını çizdi.

2016-06-29 20:06:50

Akhisar'da bayram yoğunluğu başladı

Manisa’nın Akhisar ilçesinde Ramazan Bayramı'na günler kala caddelerde ve merkezde bulunan sokaklarda bayramlık alışverişler başladı. Bayram alışverişleri sebebiyle yaya ve araç yoğunluğu yaşandı. Akhisar’ın en işlek bölgesi olan Tahir Ün Caddesi yoğunluk nedeniyle trafiğe kapatıldı.

2016-06-29 19:18:52

Konya şehidini son yolculuğuna uğurladı

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde düzenlenen operasyonda, PKK'lı teröristlerle çatışmaya girilmesi sonucu şehit olan Konyalı Uzman Çavuş Ayhan Kaya, toprağa verildi. Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığının idaresinde 24. taburun katılımıyla Lice ve civar bölgelerde 23 Haziran'da başlatılan 'Bayrak-14 Şehit Jandarma Teğmen Abdülselam Özatak Müşterek Özel Birlik Operasyonu' devam ederken teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucu Uzman Çavuş Ayhan Kaya şehit oldu. Bugün öğle saatlerinde Konya' ya askeri uçakla getirilen şehit Ayhan Kaya' nın naaşı cenaze aracıyla memleketi Ilgına götürüldü. Şehit Kaya'nın cenazesi, İl Müftüsü Ali Akpınar'ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Ilgın şehitliğine defnedildi.

2016-06-29 19:11:17

Muhammed Eymen son yolculuğuna uğurlandı

Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden Muhammed Eymen Demirci(25) son yolculuğuna uğurlandı. Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden TGS personeli 25 yaşındaki Muhammed Eymen Demirci son yolculuğuna uğurlandı. Başakşehir Ahmed Yesevi Camii’ndeki cenaze namazına Demirci’nin babası Nazım Demirci, annesi Yurdagül, kız kardeşleri Betül ve Beyza, mesai arkadaşları ile Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci katıldı. Babası İmam Hatip Lisesi’nde Arapça öğretmeni olan Muhammed Eymen Demirci’nin kız kardeşlerini okutmak için 1,5 ay önce işe başladığı öğrenildi. Muhammed Eymen Demirci’nin İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olduğu, gazeteci olmak istediği öğrenildi. Demirci’nin cenazesi ikindi namazına müteakip kılınan namazın ardından Kayabaşı Mezarlığında defnedildi.

2016-06-29 19:07:15

Çorum'da harman zamanı

Çorum'da yılın ilk hasadı başladı. Hasat döneminin başlamasıyla birlikte biçerdöverler tarlaya girdi. Çorum İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan Elfaz Ermiş, bu yıl gerek kalite açısından, gerekse verimlilik açısından çiftçinin yüzünün güleceğini belirterek, "Allah'a şükür bu sene hasat dönemi çok iyi geçecek. Herhangi bir afet, olumsuzluk olmazsa çiftçinin bu sene yüzü gülecek. Buradan bütün çiftçilerimizi uyarıyorum; anız yakma alışkanlığını terkedelim, doğaya, tarlalara, canlılara sahip çıkalım." dedi.

2016-06-29 18:36:20

Leyleğe platin bacak takıldı

Kafkas Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ekipleri elektrik akımına kapılan leyleğe platin bacak takarak bir ilke imza attı. Kafkas Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde tedavisi yapılan ve bugün bacağı kesilerek platin bacak takılan leylek iyileşmesinin ardından yeniden doğaya bırakılacak. Leyleğe ayrıca takip etmek için de takip sistemli çip takılacak. Bugün ameliyatı yapılan ve sağ bacağı yerine platin takılan leyleğin yeniden sağlığına kavuşması için mücadele veren Kafkas Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Doç. Dr. Erdoğan Uzlu konuya ilişkin açıklamada bulundu.

2016-06-29 18:19:45

İsrail'den taziye mesajı

İsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin, Atatürk Havalimanı'da meydana gelen terör saldırısı sebebiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a taziye mesajı gönderdi. İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin'in mesajında, "Size ve Türk halkına, Atatürk Havalimanı'nda dün akşam gerçekleşen saldırının ardından en içten taziyelerimi ifade etmek için yazıyorum. Bu namert, kanlı saldırı maalesef bizim bölgemizde ve dünyamızda gördüğümüz yakıcı nefretin bir örneğidir" dedi. Rivlin, mesajında Türkiye ile İsrail arasındaki ilişkilerin normalleşmesi için imzalanan anlaşmaya da değindi. "Bu fırsatı ilişkilerimizi yenileme imkanını iyi dileklerle karşılamak için kullanıyorum. " diyen Rivlin, " Özellikle bizim güçlenen diyaloğumuz, bu tehdide karşı geliştireceğimiz ortak çabalara büyük katkı sağlayacaktır.

2016-06-29 18:09:05

Gümüşhane'de kaza: 19 yaralı

Gümüşhane’de hatalı sollama yapan beton mikserine çarpmamak için sürücünün direksiyon kırdığı midibüs yan yatarak 30 metre sürüklendi. Kazada midibüste bulunan 19 kişi yaralandı. Kaza, saat 15.30 sıralarında Bayburt-Trabzon karayolunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bayburt’tan aldığı yolcularını Trabzon’a götüren 69 AD 986 plakalı yolcu midibüs sürücüsü Akçakale Köyü mevkiinde hatalı sollama yapan 29 AF 725 plakalı beton mikserine çarpmamak için manevra yaptı. Devrilen midibüs 30 metre sürüklendi.

2016-06-29 18:02:48

Borsa’da gün sonunda oluşan hisse senedi değerleri (1)

Borsa İstanbul (BIST)’da işlem gören hisse senetlerinin önceki (dün) kapanış fiyatları, günlük en yüksek, en düşük, kapanış, ağırlıklı ortalama fiyatları, işlem adetleri ve değişim oranları şöyle: <table border=1 cellspacing=3 cellpadding=3><tr><td><b>Endeks Kodu</b></td><td><b>Dünkü Kapanış</b></td><td><b>En Düşük</b></td><td><b>En Yüksek</b></td><td><b>Kapanış</b></td><td><b>İşlem Hacmi</b></td><td><b>İşlem Adedi</b></td><td><b>Degişim Oranı (Yüzde)</b></td></tr></table> <table border=1 cellspacing=3 cellpadding=3><tr><td>AVOD</td><td> 1,17</td><td> 1,15</td><td> 1,17</td><td> 1,15</td><td> 325610.15</td><td> 281686.00</td><td> -1.71</td></tr><tr><td>ACSEL</td><td> 4,50</td><td> 4,35</td><td> 4,53</td><td> 4,39</td><td> 332408.83</td><td> 75487.00</td><td> -2.

2016-06-29 18:02:16

Borsa’da gün sonunda gözaltı pazarı

Borsa İstanbul (BIST)’da gözaltı pazarında işlem gören hisse senetlerinin TL olarak; önceki (dünkü) kapanış fiyatları, gün sonu itibarıyla en yüksek, en düşük, kapanış, ağırlıklı ortalama fiyatları ile işlem adetleri ve değişim oranları şöyle: <table border=1 cellspacing=3 cellpadding=3><tr><td><b>Endeks Kodu</b></td><td><b>Önceki Kapanış</b></td><td><b>En Düşük</b></td><td><b>En Yüksek</b></td><td><b>Kapanış</b></td><td><b>Degişim Oranı(Yüzde)</b></td></tr></table> <table border=1 cellspacing=3 cellpadding=3><tr><td>AKPAZ</td><td>0,42</td><td>0,43</td><td>0,43</td><td>0,43</td><td>2.38</td></tr><tr><td>ANSA</td><td>0,36</td><td>0,35</td><td>0,39</td><td>0,38</td><td>5.56</td></tr><tr><td>ARTI</td><td>0,60</td><td>0,59</td><td>0,59</td><td>0,59</td><td>-1.67</td></tr><tr><td>ASYAB</td><td>0,77</td><td>0,76</td><td>0,77</td><td>0,76</td><td>-1.3</td></tr><tr><td>ATSYH</td><td>0,32</td><td>0,32</td><td>0,32</td><td>0,32</td><td>0</td></tr><tr><td>BAKAN</td><td>1,23</td><td>1,19</td><td>1,23</td><td>1,19</td><td>-3.25</td></tr><tr><td>BISAS</td><td>0,43</td><td>0,42</td><td>0,43</td><td>0,42</td><td>-2.

2016-06-29 18:01:58
Tarih araligi secin:
-