latests
Son Dakika

Buzlanmaya karşı Çankaya yolları tuzlanıyor

Çankaya Belediyesi, kısa süreli kar yağışının ardından oluşan buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları yapıyor. Özellikle eğimi fazla olan bölgelerde yürüttüğü çalışmaları kent merkezine kadar taşıyan belediye, merdiven basamakları ve kaldırımları buz çözücü solüsyonla temizliyor.İlçenin kara ve kış koşullarına teslim olmaması için 620 kişi ve 41 araçla karla mücadele kriz masası oluşturan Çankaya Belediyesi, son 3 gündür gece gündüz mesai yapıyor.buzlanma,çankaya yolları,tuzlama,çankaya,ata,harbiye,gaziosmanpaşa

Çankaya Belediyesi, kısa süreli kar yağışının ardından oluşan buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları yapıyor. Özellikle eğimi fazla olan bölgelerde yürüttüğü çalışmaları kent merkezine kadar taşıyan belediye, merdiven basamakları ve kaldırımları buz çözücü solüsyonla temizliyor.

İlçenin kara ve kış koşullarına teslim olmaması için 620 kişi ve 41 araçla karla mücadele kriz masası oluşturan Çankaya Belediyesi, son 3 gündür gece gündüz mesai yapıyor. Gece 18 araç ve 60 personelle vatandaşların yoğun olarak kullandığı kesimlerde tuzlama çalışması yürüten Belediye, gündüz saatlerinde ekip sayısını artırıyor. Ekipler, merdiven ve kaldırımlarda da solüsyonla buz çözme çalışması gerçekleştiriyor.

Ata, İleri, Harbiye, Gaziosmanpaşa, Dilekler, Çiğdem Mahallesi gibi eğimli bölgelerde kritik noktalara tuz varili yerleştiren belediye ekipleri, vatandaşların garaj önü, bina önü veya ihtiyaç duyulan lokal bölgelerde kullanabilmesi için kolaylık sağlıyor.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ