latests
Son Dakika

Malatya'da Suriye ile bağlantılı 6 kişi gözaltına alındı

Malatya’da içinde bir derneğin de olduğu 9 adrese yapılan operasyonda Suriye’deki çatışma bölgeleriyle irtibatlı faaliyet gösterdiği iddiasıyla 6 kişi gözaltına alındı. Malatya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Suriye’deki Çatışma Bölgeleriyle irtibatlı olarak faaliyet gösteren ve şahısların örgütsel faaliyet yürüttükleri derneğe yönelik olarak, ilimizde 9 adrese 18.01.suriye,malatya

Malatya’da içinde bir derneğin de olduğu 9 adrese yapılan operasyonda Suriye’deki çatışma bölgeleriyle irtibatlı faaliyet gösterdiği iddiasıyla 6 kişi gözaltına alındı.

Malatya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Suriye’deki Çatışma Bölgeleriyle irtibatlı olarak faaliyet gösteren ve şahısların örgütsel faaliyet yürüttükleri derneğe yönelik olarak, ilimizde 9 adrese 18.01.2016 tarihinde eş zamanlı operasyon yapılmış, yapılan operasyon sonucunda 6 şahıs yakalanarak gözaltına alınmışlardır.” denildi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ