latests
Son Dakika

Davutoğlu'nu protesto eden gruba İngiliz polisinden müdahale

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İngiliz mevkidaşı David Cameron’la yaptığı görüşme sırasında başbakanlık konutu çevresinde toplanan bir grup tarafından protesto edildi. Görüşmenin ardından İngiltere Başbakanlık binasının ana giriş kapısından ayrılmak üzere olan Davutoğlu'nun yoluna çıkmaya çalışan göstericilere polis müdahale etti. Bina önünde güvenlik önlemi alan polis, birçok kişiyi gözaltına aldı.ingiltere,terör,ingiltere başbakanlık,david cameron’la, davutoğlu,pkk,türkiye,ingiliz,başbakanlık,ahmet davutoğlu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İngiliz mevkidaşı David Cameron’la yaptığı görüşme sırasında başbakanlık konutu çevresinde toplanan bir grup tarafından protesto edildi.

Görüşmenin ardından İngiltere Başbakanlık binasının ana giriş kapısından ayrılmak üzere olan Davutoğlu'nun yoluna çıkmaya çalışan göstericilere polis müdahale etti. Bina önünde güvenlik önlemi alan polis, birçok kişiyi gözaltına aldı. Davutoğlu ise Başbakanlık binasının ana giriş kapısı yerine, arka çıkışı kapısını kullanmak zorunda kaldı.

Terör örgütü PKK sempatizanı grup, İngiltere Başbakanlığı binasının önündeki protesto gösterisine devam etti. Bu arada gözaltına alınanlar arasında Türkiye vatandaşları dışında, 16 yaşında reşit olmayan bir kişi ve İngiliz vatandaşlarının da olması dikkat çekti. İngiliz polisi ayrıca, protestoyu takip eden gazetecilere de müdahale etti.

Davutoğlu'nu protesto eden gruba İngiliz polisinden müdahale davutoglunu-protesto-eden-gruba-ingiliz-polisinden-mudahale thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ