latests
Son Dakika

Yahya Kemal İÖO Spor Kulübü, yenilgisiz birinci oldu

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bölgesel Büyük Erkekler Voleybol Ligi müsabakalarında Kâhta Yahya Kemal İÖO Spor Kulübü, yenilgisiz 10 puanla birinci oldu.Belediye Spor Salonu'nda oynanan voleybol turnuvasına Adıyaman Gençlik Spor, Kâhta Gençlik Spor, Kâhta Yahya Kemal İÖO Spor, Gölbaşı Lisesi Spor ve İlim Kültür Spor takımları katıldı. Turnuvada Kâhta Yahya Kemal İÖO Spor Kulübü yenilgisiz 10 puanla birinci, Gölbaşı Lisesi Spor Kulübü bir mağlubiyet alarak 10 puanla ikinci, Kahta Gençlik Spor Kulübü ise 6 puanla üçüncü oldu.adıyaman,kahta,voleybol,yahya kemal,türkiye voleybol federasyonu,erkekler voleybol ligi,gölbaşı lisesi,lisesi,kahta gençlik,kahta,türkiye 3 ,il

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bölgesel Büyük Erkekler Voleybol Ligi müsabakalarında Kâhta Yahya Kemal İÖO Spor Kulübü, yenilgisiz 10 puanla birinci oldu.

Belediye Spor Salonu'nda oynanan voleybol turnuvasına Adıyaman Gençlik Spor, Kâhta Gençlik Spor, Kâhta Yahya Kemal İÖO Spor, Gölbaşı Lisesi Spor ve İlim Kültür Spor takımları katıldı. Turnuvada Kâhta Yahya Kemal İÖO Spor Kulübü yenilgisiz 10 puanla birinci, Gölbaşı Lisesi Spor Kulübü bir mağlubiyet alarak 10 puanla ikinci, Kahta Gençlik Spor Kulübü ise 6 puanla üçüncü oldu.

Grup birincisi olan spor kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonu Büyük Erkekler Türkiye 3. Ligi'nde yarışmak üzere federasyonun belirleyeceği bir ilde grup maçlarına katılacak.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ