latests
Son Dakika

İSBAK'tan kozmik işbirliği

İstanbul Ulaşım Haberleşme ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş. (İSBAK) ile STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.isbak,akıllı şehir,işbirliği,protokol,anlaşma,a ş,istanbul,davut yılmaz,muhammed alyürük,ibb

İstanbul Ulaşım Haberleşme ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş. (İSBAK) ile STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. arasında 14 Ocak 2016 tarihinde 'İstanbul Akıllı Şehir' projesi için işbirliği protokolü imzalandı.

İşbirliği anlaşması, AUS sektörünün Ar-Ge Merkezi’nde düzenlenen törende İSBAK AŞ Genel Müdürü Muhammed Alyürük ile STM Genel Müdürü Davut Yılmaz tarafından imzalandı. Anlaşma kapsamında başta İstanbul olmak üzere tüm metropollerin sürdürülebilir akıllı şehir teknolojilerini koruyacak siber güvenlik uygulamaları geliştirilecek. İBB İSBAK ve STM A.Ş., proje kapsamında, Akıllı Şehir başlığı altında yer alan ulaşım, enerji, güvenlik, sağlık, çevre gibi konularda Büyük Veri ve Veri Analitiği alanındaki yetkinlikleriyle “Akıllı Şehir” uygulamalarının geliştirilmesine ve siber güvenlik konusundaki kabiliyetleriyle, bu uygulamaların beklenen güvenlik seviyesinde hizmet vermesine katkı sağlayacak.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ