latests
Son Dakika

Batman’da 5 akademisyene soruşturma

Batman Üniversitesi (BÜ), 'Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin yayımladığı bildiride imzası bulunan, üniversitede görevli 5 akademisyen hakkında soruşturma başlattı."Bu suça ortak olmayacağız." başlıklı bildiriyi imzalayarak Güneydoğu'daki sokağa çıkma yasakları ve sivil ölümlerini protesto eden ve 'müzakereye dönülmesi' çağrısı yapan akademisyenler hakkında başlatılan soruşturma kapsamında, Batman’da da 5 akademisyene soruşturma açıldığı öğrenildi.batman üniversitesi,akademisyenler

Batman Üniversitesi (BÜ), 'Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin yayımladığı bildiride imzası bulunan, üniversitede görevli 5 akademisyen hakkında soruşturma başlattı.

"Bu suça ortak olmayacağız." başlıklı bildiriyi imzalayarak Güneydoğu'daki sokağa çıkma yasakları ve sivil ölümlerini protesto eden ve 'müzakereye dönülmesi' çağrısı yapan akademisyenler hakkında başlatılan soruşturma kapsamında, Batman’da da 5 akademisyene soruşturma açıldığı öğrenildi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ