latests
Son Dakika

Ankara’da hastane acil servisinde şüpheli valiz paniği

Ankara'da, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin acil servisinde, uzun süre alınmayan valiz hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu. Olay, saat 01.00 sıralarında yaşandı.acil servis,şüpheli valiz,gazi üniversitesi hastanesi,ankara,bomba imha ekipleri,valiz,gazi üniversitesi, gazi üniversitesi

Ankara'da, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin acil servisinde, uzun süre alınmayan valiz hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Olay, saat 01.00 sıralarında yaşandı. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin acil servisine bırakılan ve uzun süre alınmayan valiz, hastane personelini şüphelendirdi. Görevliler durumu polis ekiplerine bildirdi. Hastaneye gelen ekipler acil servisi boşalttı. Hastane personeli ve muayene için gelen vatandaşlar dışarı çıkarıldı. Acil servis kapısının önüne emniyet şeridi çekildi. Servis hasta girişlerine kapatıldı. Muayene için gelen bazı vatandaşların hastaneden ayrıldığı görüldü.

Olay yerine bomba imha ekipleri sevk edildi. Özel kıyafetini giyen polis memuru valizi ip vasıtasıyla önce hastanenin dışarısına çıkardı. Ekiplerin uyarısı üzerine vatandaşlar avludan daha da geriye uzaklaştırıldı. Fünyeyle patlatılan valizden kıyafet çıktı. Durumun normale dönmesi üzerine acil servis tekrar hasta girişine açıldı.

Ankara’da hastane acil servisinde şüpheli valiz paniği ankarada-hastane-acil-servisinde-supheli-valiz-panigi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ