latests
Son Dakika

“5 tane IŞİD üyesinin adını sayacak personel kalmadı”

İstanbul Adliyesi’nde öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın katillini gözlerinden tanıyan Emniyet Amiri Kadri Cemil Yiğit, istihbarat ve terör dairelerinde 10 tane El Kaideci, 5 tane IŞİD üyesinin adını bilgisayara bakmadan sayacak personelin olmadığını açıkladı. Yiğit, Twitter üzerinden İstanbul’daki terör saldırısını değerlendirdi. Ülkenin terörle mücadele surlarında açılan gediğin tahmin edilenden büyük olduğunu belirten Yiğit, “Çünkü suçüstü hırsızlık sonrası girişilen delice kıyımda ülkemizin belki de son elli yılda yaşadığı en kritik süreç görmezden gelinmiştir.yiğit,kadri cemil yiğit,istanbul,savcı mehmet selim

İstanbul Adliyesi’nde öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın katillini gözlerinden tanıyan Emniyet Amiri Kadri Cemil Yiğit, istihbarat ve terör dairelerinde 10 tane El Kaideci, 5 tane IŞİD üyesinin adını bilgisayara bakmadan sayacak personelin olmadığını açıkladı. Yiğit, Twitter üzerinden İstanbul’daki terör saldırısını değerlendirdi. Ülkenin terörle mücadele surlarında açılan gediğin tahmin edilenden büyük olduğunu belirten Yiğit, “Çünkü suçüstü hırsızlık sonrası girişilen delice kıyımda ülkemizin belki de son elli yılda yaşadığı en kritik süreç görmezden gelinmiştir.” ifadesini kullandı. Türkiye’nin etrafında devasa savaşların yaşandığı ve kirli saldırılara açık hedef olunduğunu vurgulayan Yiğit, “İddia ediyorum İstihbarat ve Terör Dairelerinde 10 tane El Kaideci 5 tane IŞİD’cinin adını bilgisayara bakmadan sayacak adam kalmadı. Bu ülke bir adamı düşünmek yerine kendi geleceğini, güvenliğini, itibarını düşünseydi ‘varlığını kendisine adayan evlatlarına’ sahip çıkardı. Şimdi yaşadığımız günler o memleket evlatlarının ‘Aman yaşanmasında bizim çocuklarımız babaya hasret büyüse de olur’ dedikleri günlerdir.” değerlendirmesinde bulundu.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ