latests
Son Dakika

İspanya Dışişleri Bakanlığı’ndan Türkiye uyarısı

İspanya Dışişleri Bakanlığı, Sultanahmet’teki patlamanın ardından Türkiye'ye yönelik seyahat ve güvenlik duyurusunda değişiklik yaptı.Bakanlık, İstanbul'u ziyaret edenlerin patlamadan dolayı özellikle Sultanahmet civarından uzak durmalarını tavsiye etti. Duyuruda, vatandaşların turistik bölgeler Taksim, Osmanbey, Hacıosman, Yenikapı gibi yerlerde ve toplu taşıma araçlarında dikkatli olmaları istendi.ispanya,türkiye,osmanbey,sultanahmet,sabiha gökçen,ceylanpınar,suriye,akçakale,duyuruda,bakanlığı,nusaybin,bakanlık,yenikapı,taksim,ispanya dışişleri bakanlığı,suruç,hacıosman,ispanyol

İspanya Dışişleri Bakanlığı, Sultanahmet’teki patlamanın ardından Türkiye'ye yönelik seyahat ve güvenlik duyurusunda değişiklik yaptı.

Bakanlık, İstanbul'u ziyaret edenlerin patlamadan dolayı özellikle Sultanahmet civarından uzak durmalarını tavsiye etti. Duyuruda, vatandaşların turistik bölgeler Taksim, Osmanbey, Hacıosman, Yenikapı gibi yerlerde ve toplu taşıma araçlarında dikkatli olmaları istendi.

Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’de bulunanların “terör saldırısı ihtimaline karşı gösteriler ve insan topluluklarından kaçınmaları” tavsiyesinde bulundu.

İspanyol vatandaşlarının Türkiye-Suriye sınırına 10 kilometreden fazla yaklaşmamalarını talep eden Bakanlık, Akçakale, Ceylanpınar, Suruç ve Nusaybin gibi ilçelerden uzak durulması tavsiyesini yaptı.

İspanya Dışişleri, 23 Aralık’ta Sabiha Gökçen havalimanında patlamaların yetkililer tarafından incelendiği bilgisini de verdi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ