latests
Son Dakika

Şehit Ayyıldız, kendi isteği ile Diyarbakır’a gitmiş

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden çatışmalarda şehit düşen 25 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Nazmi Ayyıldız’ın Bursa’daki babaevi Türk bayrakları ile donatıldı. Dün akşam saat 18.30 sıralarında çıkan çatışmada yaralanan Nazmi Ayyıldız, yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.ayyıldız,nazmi ayyıldız,bursa yıldırım,nazmi,şehid’in,sur,ayyıldız’ın,baba suphi ayyıldız,hüseyin yılmaz

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden çatışmalarda şehit düşen 25 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Nazmi Ayyıldız’ın Bursa’daki babaevi Türk bayrakları ile donatıldı.

Dün akşam saat 18.30 sıralarında çıkan çatışmada yaralanan Nazmi Ayyıldız, yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şehit Ayyıldız’ın Bursa Yıldırım ilçesi Millet Mahallesi’nde yaşayan ailesi acı haberi öğrendiğinde yıkıldı.

Aileye haber, Jandarma tarafından verildi. Baba Suphi Ayyıldız ile anne, tören için erken saatlerde Diyarbakır’a gitti. 2 yıllık Uzman Çavuş olan Ayyıldız’ın, ailesinin yeni aldığı evin ödemelerinde yardımcı olduğu öğrenildi. Şehid’in 5 kardeş olduğu belirtildi.

Şehidin komşusu Hüseyin Yılmaz, “20 gün önce buradaydı. Babası böbreklerinden ameliyat olmuştu. Ara sıra gelip gidiyordu. Bildiğim kadarıyla Ağrı’da görevliydi. Geçici görevler Diyarbakır’a gittiğini duyduk. Maalesef akşam da acı haberi aldık. Akşam babasıyla beraberdik, komşuyuz zaten. Çok zor bir şey. Allah sabırlar versin, mekanı cennet olsun. Çok üzüldük.” diye konuştu.

Şehit Nazmi Ayyıldız’ın Bursa’ya mı yoksa Diyarbakır’a mı defnedileceği henüz netlik kazanmadı.

Şehit Ayyıldız, kendi isteği ile Diyarbakır’a gitmiş sehit-ayyildiz-kendi-istegi-ile-diyarbakira-gitmis thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ