latests
Son Dakika

Rusya, Türkiye'den getirilen mandalinaları buldozerle ezdi

Rusya Tarım Kontrol Servisi (Rosselhoznadzor), Türkiye'den getirilen 225 kilo mandalinayı buldozerle ezerek imha etti.Rosselhoznadzor görevlileri, Stravrapol bölgesindeki bir markette Türkiye'den getirilen 225 kilo mandalinayı tespit etti. Ürünlerin 1 Ocak 2016 tarihinden sonra Rusya'ya getirildiğini kaydeden görevliler, buldozer ile mandalinaları ezerek yere gömdü.rusya,türkiye yaptırımı,mandalina imha,buldozer,rosselhoznadzor

Rusya Tarım Kontrol Servisi (Rosselhoznadzor), Türkiye'den getirilen 225 kilo mandalinayı buldozerle ezerek imha etti.

Rosselhoznadzor görevlileri, Stravrapol bölgesindeki bir markette Türkiye'den getirilen 225 kilo mandalinayı tespit etti. Ürünlerin 1 Ocak 2016 tarihinden sonra Rusya'ya getirildiğini kaydeden görevliler, buldozer ile mandalinaları ezerek yere gömdü.

Rusya, Türkiye'ye uyguladığı yaptırımlar çerçevesinde 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Türk ürünlerin Rusya'ya girişine yasak getirdi. Meyve, sebze ve beyaz et gibi ürünleri kapsayan yaptırım listesi daha önce Rusya tarafından yayınlanmıştı.

Rosselhoznadzor, 1 ocak 2016 tarihinden itibaren gümrükte yakalanacak olan Türk mallarını imha etmeyeceğini, sahiplerine geri göndereceğini açıklamıştı.

Rusya, Türkiye'den getirilen mandalinaları buldozerle ezdi rusya-turkiyeden-getirilen-mandalinalari-buldozerle-ezdi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ