latests
Son Dakika

Şaşkın sürücü, hortumdaki benzini çakmakla kontrol etmek istedi

Şaşkın sürücü, hortumdaki benzini çakmakla kontrol etmek istedi

Rusya’nın Surgut bölgesinde bir sürücü, istasyonda depoya benzin akıp akmadığını çakmak ateşinin aydınlığıyla öğrenmek isteyince yangın çıktı.Benzin hortumunu arabasının deposuna yerleştiren sürücü benzinin akıp akmadığını anlayamadı. Önce sayacı kontrol eden sürücü daha sonra çakmağı ateşledi ve arabanın deposuna yaklaştırdı.rusya,benzin istasyonu,çakmak,yangın

Rusya’nın Surgut bölgesinde bir sürücü, istasyonda depoya benzin akıp akmadığını çakmak ateşinin aydınlığıyla öğrenmek isteyince yangın çıktı.

Benzin hortumunu arabasının deposuna yerleştiren sürücü benzinin akıp akmadığını anlayamadı. Önce sayacı kontrol eden sürücü daha sonra çakmağı ateşledi ve arabanın deposuna yaklaştırdı. Arabanın depo kısmı aniden alevlenirken sürücü yangını önce üfleyerek sonra da el hareketiyle söndürmek istedi.

Benzinin o anda akmaması olası büyük bir faciayı engelledi. Yangında sadece arabanın maddi zarar gördüğü belirtildi.

Şaşkın sürücü, hortumdaki benzini çakmakla kontrol etmek istedi saskin-surucu-hortumdaki-benzini-cakmakla-kontrol-etmek-istedi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ