latests
Son Dakika

'Derviş' oyunu ayakta alkışlandı

Gürsel Fırat'ın oynayıp yönettiği 'Derviş' adlı tek kişilik oyun, Çankaya Belediyesi'nin ev sahipliğinde Ankaralı sanatseverlerle buluştu.Gürsel Fırat' oyunculuğunun yanı sıra ses sanatçılarına taş çıkartan müzikal bir performans sergilediği oyun, sanatseverlerden büyük beğeni aldı. Dervişlik kültürü üzerinden tarihsel ve güncel gelişmelere başarılı göndermelerin yapıldığı oyunun sonunda, Fırat izleyicilerce dakikalarca ayakta alkışlandı.derviş,oyun,mustafa özarslan,gürsel fırat,çankaya,gürsel,mustafa özarslan,gürsel fırat,pir sultan abdal

Gürsel Fırat'ın oynayıp yönettiği 'Derviş' adlı tek kişilik oyun, Çankaya Belediyesi'nin ev sahipliğinde Ankaralı sanatseverlerle buluştu.

Gürsel Fırat' oyunculuğunun yanı sıra ses sanatçılarına taş çıkartan müzikal bir performans sergilediği oyun, sanatseverlerden büyük beğeni aldı. Dervişlik kültürü üzerinden tarihsel ve güncel gelişmelere başarılı göndermelerin yapıldığı oyunun sonunda, Fırat izleyicilerce dakikalarca ayakta alkışlandı.

Çankaya Belediyesi Pir Sultan Abdal Kültür Merkezi ve Cemevi’nde sahnelenen oyuna Halk Müziği Sanatçısı Mustafa Özarslan da seslendirdiği deyişlerle renk kattı.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ