latests
Son Dakika

Hollanda'nın üst düzey heyeti Erbil'de

Hollanda Başbakan Yardımcısı Lodewijk Asscher, Savunma Bakanı Jeanine Hennis ve Genelkurmay Başkanı Tom Middendorp, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimin başkenti olarak bilinen Erbil şehrine geldi. Hollanda’dan gelen üst düzey heyeti Uluslararası Erbil Havalimanı’nda Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanlık Divanın Sözcüsü Fuad Hüseyin, İçişleri Bakanı Kerim Sincari ve Dışilişkiler Sorumlusu Felah Mustafa karşıladı. Hollanda’dan gelen heyet yarın, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani ve Başbakan Neçirvan Barzani ile bir araya gelmesi bekleniyor.hollanda başbakan yardımcısı lodwijik asscher erbil'de,hollanda başbakan yardımcısı barzani ile görüşecek,ırak,erbil,ırak kürdistan,tom middendorp,başbakan neçirvan barzani,jeanine,ırak kürdistan bölgesel,mustafa,mesud barzani,kerim sincari,lodewijk,fuad hüseyin,hollanda

Hollanda Başbakan Yardımcısı Lodewijk Asscher, Savunma Bakanı Jeanine Hennis ve Genelkurmay Başkanı Tom Middendorp, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimin başkenti olarak bilinen Erbil şehrine geldi.

Hollanda’dan gelen üst düzey heyeti Uluslararası Erbil Havalimanı’nda Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanlık Divanın Sözcüsü Fuad Hüseyin, İçişleri Bakanı Kerim Sincari ve Dışilişkiler Sorumlusu Felah Mustafa karşıladı.

Hollanda’dan gelen heyet yarın, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani ve Başbakan Neçirvan Barzani ile bir araya gelmesi bekleniyor..

Hollanda'nın üst düzey heyeti Erbil'de hollandanin-ust-duzey-heyeti-erbilde thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ