latests
Son Dakika

Bursaspor’da başkan adayları listelerini divana sundu

Bursaspor’da 11 Ocak günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık için yarışacak isimler listelerini Divan Başkanlık Kurulu’na sundu.Yeşil-beyazlı kulübün başkanlığına aday olan Recep Günay, Cevdet Yıldız, Ali Ay, Burhan Ilgın ve Burhan Vatan yönetim, disiplin ve denetleme kurullarının asil ve yedek listelerini Divan Başkanlık Kurulu’na verdi.cevdet yıldız,ali ay,bursaspor’da,burhan vatan,burhan,recep günay,burhan ılgın

Bursaspor’da 11 Ocak günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık için yarışacak isimler listelerini Divan Başkanlık Kurulu’na sundu.

Yeşil-beyazlı kulübün başkanlığına aday olan Recep Günay, Cevdet Yıldız, Ali Ay, Burhan Ilgın ve Burhan Vatan yönetim, disiplin ve denetleme kurullarının asil ve yedek listelerini Divan Başkanlık Kurulu’na verdi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ