latests
Son Dakika

Kırşehir valisi ve il protokolü 'Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Belediye Başkanı, STK'lar ve siyasi parti temsilcileri '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluma mesajları yayınladılar. Kırşehir Valisi Necati Şentürk, güçlü bir basının, ülkede demokrasinin ve ifade özgürlüğünün en önemli teminatı olduğunu belirterek, "Zor şartlar altında çalışan basın mensuplarına görevlerini yaparken tüm kurumların yardımcı olması, haberin doğru yansıtılmasına katkı sağlayacaktır. Bu anlayışımızın gereği olarak, ilimizdeki basın mensupları arasında ayrım yapmadan bilgi akışı sağlanmakta ve basın mensuplarının habere kaynağında ulaşmasına imkân verilmektedir.kırşehir,necati şentürk,ak parti,hasan eraslan,mustafa kendirli,bahçeci,selahattin ekicioğlu

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Belediye Başkanı, STK'lar ve siyasi parti temsilcileri '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluma mesajları yayınladılar.

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, güçlü bir basının, ülkede demokrasinin ve ifade özgürlüğünün en önemli teminatı olduğunu belirterek, "Zor şartlar altında çalışan basın mensuplarına görevlerini yaparken tüm kurumların yardımcı olması, haberin doğru yansıtılmasına katkı sağlayacaktır. Bu anlayışımızın gereği olarak, ilimizdeki basın mensupları arasında ayrım yapmadan bilgi akışı sağlanmakta ve basın mensuplarının habere kaynağında ulaşmasına imkân verilmektedir. Dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmelerin kamuoyuna ulaştırılması görevini yerine getirirken meslek ilkelerinden ayrılmadan, bilginin doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyu ile paylaşmasını sağlayan basın mensubu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bu duygularla, tüm basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve MÜSİAD Kırşehir Şubesi Başkanı Hasan Eraslan da '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak birer yazılı açıklama yayınladılar.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ