latests
Son Dakika

Görme engelli milli futbolcu Ercan’ın maç anlatımı ayakta alkışlandı

TSYD Toros Zirvesi'ne katılan görme engelli milli futbolcu Ercan Bayraktar’ın, emektar sunucu Halit Kıvanç gibi maç anlatımı salondakilerin büyük beğenisini topladı.Antalya’da bugün başlayan TSYD Toros Zirvesi’nin dördüncü oturumunda ‘Türkiye’de Engelli Spor’u Yapmak ve Zorlukları. Engelli Sporu'nun Türkiye’de ki Geleceği’ konulu panel gerçekleştirildi.tsyd toros zirvesi,halit kıvanç,halit kıvanç,tsyd,ercan,ercan bayraktar’ın,beytullah eroğlu,büşra ün,ercan bayraktar,cem çınar

TSYD Toros Zirvesi'ne katılan görme engelli milli futbolcu Ercan Bayraktar’ın, emektar sunucu Halit Kıvanç gibi maç anlatımı salondakilerin büyük beğenisini topladı.

Antalya’da bugün başlayan TSYD Toros Zirvesi’nin dördüncü oturumunda ‘Türkiye’de Engelli Spor’u Yapmak ve Zorlukları. Engelli Sporu'nun Türkiye’de ki Geleceği’ konulu panel gerçekleştirildi. Panelin sunuculuğunu Cem Çınar yaparken panele konuşmacı olarak ise milli yüzücü Beytullah Eroğlu, görme engelli milli futbolcu Ercan Bayraktar ile milli tenisçi Büşra Ün katıldı. Panele ise görme engelli milli futbolcu Ercan Bayraktar’ın Halit Kıvanç gibi maç anlatması ve daha sonra bundan etkilenen emektar sunucu Halit Kıvanç ile maç anlatım düeti yapması damga vurdu.

İlk olarak görme engelli milli futbolcu Ercan Bayraktar’ın maç anlatması salondaki misafirlerden büyük alkış aldı. Panel sonunda Bayraktar’a plaket vermek için sahneye çıkan ünlü futbol spikeri Halit Kıvanç, Bayraktar’ın maç anlatımına övgüler yağdırdı. Halit Kıvanç, Ercan’ın maç anlatımı sırasında çok heyecanlandığını belirterek, "Sen burada Halit Kıvanç olarak bunları konuşurken benim orada bütün organlarım durdu. Ama bir tek kalbim seni tanımanın heyecanı içerisinde. Ve iyi ki o yuvarlanan topun laflarını söyleyen adam olmuşum dedim. Bana böyle bir Türk gencini oğlum, torunum olarak alkışlanabilir." dedi.

Görme engelli milli futbolcu Ercan’ın maç anlatımı ayakta alkışlandı gorme-engelli-milli-futbolcu-ercanin-mac-anlatimi-ayakta-alkislandi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ