latests
Son Dakika

Xbox tutkunları Netflix’e erişebilecek

Türkiye’de Xbox One ve Xbox 360 kullananlar dünyanın önde gelen internet TV ağlarından Netflix’e erişebilecek.Ağ, 130 yeni ülkede faaliyete geçtiğini açıkladı. Ardından 16 yeni ülkede Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarının Netflix ile internetten TV takibi mümkün oldu.xbox,slovakya,birleşik arap emirlikleri,hindistan,necibe özer,rusya,güney afrika,macaristan,kore cumhuriyeti,yunanistan,polonya,çek cumhuriyeti,hong kong,tayvan,singapur,suudi arabistan,xbox türkiye,israil,netflix

Türkiye’de Xbox One ve Xbox 360 kullananlar dünyanın önde gelen internet TV ağlarından Netflix’e erişebilecek.

Ağ, 130 yeni ülkede faaliyete geçtiğini açıkladı. Ardından 16 yeni ülkede Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarının Netflix ile internetten TV takibi mümkün oldu. Bu 16 ülke içinde Türkiye’nin yanı sıra Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, İsrail, Polonya, Kore Cumhuriyeti, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, Tayvan ve Birleşik Arap Emirlikleri bulunuyor.

Xbox Türkiye Kategori Müdürü Necibe Özer, konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Fanlarımıza oyun konsollarından Netflix uygulamasını kullanarak beğendikleri TV programlarını ve filmleri takip etme imkanı sunacağımız için mutluyuz. Xbox olarak oyun tutkunlarına konsollarından erişebilecekleri yeni uygulamalar sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Netflix, tüm dünyada yapım ve film takibi deneyimini yepyeni bir konuma taşıdı. Biz de Xbox olarak pek çok film, belgesel içeren Netflix kütüphanesi Xbox tutkunları ile buluşturduğumuz için çok mutluyuz.”

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ