latests
Son Dakika

Kırgızistan'da milletvekilleri taksicilik yapacak

Kırgızistan’da “Parlamento Taksi” isimli yeni televizyon programı kapsamında milletvekilleri direksiyon başına geçecek. Konuyla ilgili parlamentonun basın ile ilgili bölümünden yapılan açıklamada, hafta 4 milletvekilinin direksiyonun başına geçerek sabahtan akşama kadar vatandaşları taksi ile bedava taşıyacakları belirtildi. Programın ilk bölümü bu hafta yayınlanacak.kırgızistan,taksi,milletvekilleri,parlamento taksi

Kırgızistan’da “Parlamento Taksi” isimli yeni televizyon programı kapsamında milletvekilleri direksiyon başına geçecek. Konuyla ilgili parlamentonun basın ile ilgili bölümünden yapılan açıklamada, hafta 4 milletvekilinin direksiyonun başına geçerek sabahtan akşama kadar vatandaşları taksi ile bedava taşıyacakları belirtildi. Programın ilk bölümü bu hafta yayınlanacak.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ