latests
Son Dakika

Komagene, Kayseri’de yeni bir şube daha

Kayseri Gültepe mahallesinde Komagene etsiz çiğ köfte satış yeri yoğun bir kalabalığın katılımı ile hizmete açıldı. Açılışa katılanlara çiğ köfte ikram edildi. Komagene etsiz çiğ köfte Kayseri’de dördüncü şubesini açtı.menemen,kadir bahtışen,kayseri

Kayseri Gültepe mahallesinde Komagene etsiz çiğ köfte satış yeri yoğun bir kalabalığın katılımı ile hizmete açıldı. Açılışa katılanlara çiğ köfte ikram edildi.

Komagene etsiz çiğ köfte Kayseri’de dördüncü şubesini açtı. Gültepe mahallesinde açılan Komagene Etsiz Çiğ Köfte Cafe Müdürü Kadir Bahtışen, “Komagene'nin fabrikası İstanbul'da. Bizim çiğ köftenin içinde et bulunmuyor. Bunun yerine içinde ceviz, badem, antepfıstığı, 41 çeşit baharat yer alıyor. El değmeden fabrikada üretiliyor. Bizim elimiz dahi değmiyor, neredeyse ilk olarak müşterilerimizin eli değiyor. Her kesimden müşterimiz var. Gelenler farklı bir damak tadı ile karşılaştıklarını söylüyorlar.” dedi.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Gültepe Cafe’de, etsiz çiğ köfte çeşitlerinin yanı sıra, Komagene özel ürünler, içli köfte, salata çeşitleri, kızartmalar, dolma, yapsak sarma, Arnavut ciğer, menemen, taze pratik yemekler, tatlı çeşitleri, içecek çeşitleriyle birlikte şerbetler bulunuyor.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ