latests
Son Dakika

Dumankaya'ya itibar ödülü

Türkiye’nin önde gelen yaşam alanı geliştirici şirketlerinden Dumankaya, geçen yıl itibarını en çok artıran markalar arasında yer aldı. Marketing Türkiye ve Akademetre’nin düzenlediği 'The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri' düzenlenen törenle sahiplerine verildi. İtibarını en çok artıran markaların yanı sıra bu başarıda pay sahibi olan reklam ve halkla ilişkiler ajanslarının da ödüllendirildiği törende Dumankaya, gayrimenkul sektöründe itibarını en çok artıran şirket olarak birincilik ödülüne layık görüldü.ajansı,alma ajansı optimist,ajansı bg,marketing türkiye,ajansı alaaddin,semih dumankaya,marketing

Türkiye’nin önde gelen yaşam alanı geliştirici şirketlerinden Dumankaya, geçen yıl itibarını en çok artıran markalar arasında yer aldı.

Marketing Türkiye ve Akademetre’nin düzenlediği 'The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri' düzenlenen törenle sahiplerine verildi. İtibarını en çok artıran markaların yanı sıra bu başarıda pay sahibi olan reklam ve halkla ilişkiler ajanslarının da ödüllendirildiği törende Dumankaya, gayrimenkul sektöründe itibarını en çok artıran şirket olarak birincilik ödülüne layık görüldü. Dumankaya’ya hizmet veren Halkla İlişkiler Ajansı BG İletişim, Reklam Ajansı Alaaddin ve Medya Satın Alma Ajansı Optimist de 'Dumankaya'nın 2015 yılında itibar ve marka değerini en çok yükselten kurum' olmasındaki katkılarından dolayı ödüllendirildi. İtibar araştırması için toplam 12 şehirde 1.200 kişiyle yüz yüze görüşme yapıldı. Bu görüşmeler sonucunda 35 sektörde itibarını en çok artıran şirketlere ödülleri takdim edildi.

Dumankaya İnşaat’ın ödülünü teslim alan Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Semih Dumankaya, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Dumankaya her zaman farklı ve yenilikçi tavrıyla ülkemiz insanının gönlüne girebilmiş bir marka. 2015 yılı için Dumankaya’nın yılı oldu diyebilirim. Bu yılda farklı alanlarda pek çok başarıya imza attık ve ödüle layık görüldük. Bu başarımızın ardında sıkı bir ekip çalışması bulunuyor. Dumankaya ailesi olarak gerek kurum içindeki sinerjimiz ile gerekse bize önemli katkılar sağlayan ajanslarımız arasındaki uyum ile çok daha fazla başarıya imza atacağımız inancındayım."

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ