latests
Son Dakika

Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, Pınar Süt’ü ziyaret etti

Türkiye’yi ve İzmir’i Eurocup’ta temsil eden Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik ekibi, Pınar Süt tesislerini ziyaret etti. Takımın Eurocup ve Türkiye Basketbol Ligi'ndeki başarılarını kutlamak amacıyla düzenlenen öğle yemeğine Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Süt Ar-Ge ve Yatırımlar Koordinatörü Erhan Savcıgil ve Pınar Karşıyaka Basketbol Şubesi Başkanı Tamer Ustaoğlu katıldı.Başkan Vekili Yiğitbaşı, Pınar Karşıyaka’nın son iki haftada gösterdiği başarılı çıkış ve Eurocup ilk müsabakasını kazanmasında emeği geçen sporcuları, teknik heyeti ve yöneticileri tebrik etti.karşıyaka basketbol takımı,pınar karşıyaka,pınar,yaşar holding,türkiye erkekler basketbol 1 ,takımın eurocup,yiğitbaşı,yaşar,pınar karşıyaka basketbol takımı,vekili yiğitbaşı,hedefimiz,koç ufuk sarıca,türkiye basketbol ligi'ndeki,gürkan hekimoğlu,erhan,ufuk sarıca,avrupa,basketbol

Türkiye’yi ve İzmir’i Eurocup’ta temsil eden Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik ekibi, Pınar Süt tesislerini ziyaret etti. Takımın Eurocup ve Türkiye Basketbol Ligi'ndeki başarılarını kutlamak amacıyla düzenlenen öğle yemeğine Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Süt Ar-Ge ve Yatırımlar Koordinatörü Erhan Savcıgil ve Pınar Karşıyaka Basketbol Şubesi Başkanı Tamer Ustaoğlu katıldı.

Başkan Vekili Yiğitbaşı, Pınar Karşıyaka’nın son iki haftada gösterdiği başarılı çıkış ve Eurocup ilk müsabakasını kazanmasında emeği geçen sporcuları, teknik heyeti ve yöneticileri tebrik etti. Pınar Karşıyaka takımıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Yiğitbaşı, “Pınar Karşıyaka, Türkiye’nin en başarılı takımlarından. 1998 yılından beri ana sponsor olarak destekliyoruz. Takımın son yıllarda aldığı başarılı sonuçlar ve ligde şampiyon olması bizi gururlandırdı. Pınar Karşıyaka takımımız, Türkiye Erkekler Basketbol 1. Ligi'nde ve Eurocup’ta başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Bu başarıların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Eurocup’a iyi bir başlangıç yaptık. Hedefimiz, Eurocup’ta şampiyon olmak olmalı. Başta hocamız Ufuk Sarıca, teknik ekibimiz ve yöneticiler olmak üzere tüm sporcularımızı kutluyor daha nice başarılar kazanacağına yürekten inanıyorum.” dedi. Basketbol Şubesi Başkanı Ustaoğlu ve Koç Ufuk Sarıca da, “Bizden desteklerini esirgemeyen Yaşar Holding ve Pınar ailesine çok teşekkür ediyoruz. Hem ligde hem de Avrupa kupasındaki mücadelelerimizde başarılı sonuçlar almak için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ