latests
Son Dakika

Acıpayam Osman Manisalı İlkokulu'na Z-kütüphane açıldı

Denizli'nin Acıpayam ilçesindeki Osman Manisalı İlkokulu'na Z-kütüphane açıldı. Açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay, Müdür yardımcıları Şener Bayram ve Hüseyin Başgün, Şube müdürleri Azmi Koçoğlu ve Mustafa Vural, Acıpayam Belediye Başkan Vekili Birgül Burhan, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı. Müdür Oğuz, Z-kütüphanenin 60 bin liraya mal olduğunu söyledi.acıpayam,oğuz,birgül burhan,mahmut oğuz,talat tokyay,mustafa vural,şener bayram,il,hüseyin başgün,azmi

Denizli'nin Acıpayam ilçesindeki Osman Manisalı İlkokulu'na Z-kütüphane açıldı. Açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay, Müdür yardımcıları Şener Bayram ve Hüseyin Başgün, Şube müdürleri Azmi Koçoğlu ve Mustafa Vural, Acıpayam Belediye Başkan Vekili Birgül Burhan, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı. Müdür Oğuz, Z-kütüphanenin 60 bin liraya mal olduğunu söyledi. Açılıştan sonra Oğuz ve beraberindekiler, kütüphaneyi gezerek inceledi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ