latests
Son Dakika

'Fast and Furious'tan Küba açılımı

Fast and Furious serisinin yedinci filmi dünya çapında bir milyar dolardan daha fazla hasılata ulaştıktan sonra sekizinci filmin Küba'da çekilmek istendiği iddia edildi.Serinin sekizinci filmi için çalışmalar sürerken, ekibin bu sefer Küba'da çekim yapmak istediği öğrenildi.Vantiy'nin haberine göre Universal Pictures, ABD ile Küba arasında yaşanan diplomatik gelişmelerden yararlanmak istiyor.küba,vantiy'nin,universal pictures,abd,rio,dubai

Fast and Furious serisinin yedinci filmi dünya çapında bir milyar dolardan daha fazla hasılata ulaştıktan sonra sekizinci filmin Küba'da çekilmek istendiği iddia edildi.

Serinin sekizinci filmi için çalışmalar sürerken, ekibin bu sefer Küba'da çekim yapmak istediği öğrenildi.

Vantiy'nin haberine göre Universal Pictures, ABD ile Küba arasında yaşanan diplomatik gelişmelerden yararlanmak istiyor. Şayet iki ülkenin de ilgili makamları onaylarsa daha önce Rio, Dubai gibi egzotik yerlerde geçen hikaye, bu sefer Küba'da devam edecek.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ