latests
Son Dakika

İlkokulda drama-etkinlik salonu oluşturuldu

Adıyaman'ın Kahta ilçesindeki T.P.A.ahmet gazi kaya,yasin akgül,kaya,ibrahim halil tünçmen,mehmet yıldırım,kahta

Adıyaman'ın Kahta ilçesindeki T.P.A.O Atatürk İlkokulu, erdemli ve başarılı birey 'çalışan öğretmen, üreten nesil projeleri' kapsamında drama-etkinlik salonu oluşturuldu.

Salonun açılışına İlçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Kaymakam refiki Yasin Akgül, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, Şube Müdürleri ve öğretmenler katıldı. İçerisinde satranç köşesi, müzik köşesi, meslek tanıtım köşesi, değerler eğitimi faaliyet köşesi, sahne ve eğitici resim çalışmaları bulunan drama-etkinlik salonunu gezen Kaymakam Kaya, okul müdürü ve öğretmenlerinden bilgi aldı.

Proje ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Mehmet Yıldırım, “Beyaz bayrak sahibi okulumuzda öncelikli ve vazgeçilmez ilkemiz temizliktir. İlgili projeler dâhilinde 80 m2'lik alana İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün desteği ile Drama-Etkinlik salonu oluşturduk. Öğrencilerimizin öğrenmelerini kolaylaştırmak amacıyla salonumuza satranç köşesi, müzik köşesi, meslek tanıtım köşesi, değerler eğitimi faaliyet köşesi, sahne ve eğitici resim çalışmaları yaparak öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin kullanımına sunduk." dedi.

Kaymakam Ahmet Gazi Kaya da yapılan çalışmanın örnek teşkil edecek bir çalışma olduğunu, bu tür yenilikçi çalışmaların diğer okullara da teşvik edileceğini belirterek okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür etti.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ