latests
Son Dakika

Van'da 4,5 büyüklüğünde deprem

Van'da 4,5 büyüklüğünde deprem

Van Gölü'nün kuzeydoğu kıyısında 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi'nin verilerine göre, deprem saat 04.01'de, Van'ın Tuşba ilçesine bağlı Çolpan köyünün yaklaşık 1 kilometre batısında, yerin 5 kilometre derinliğinde gerçekleşti.boğaziçi üniversitesi kandilli,boğaziçi üniversitesi,van

Van Gölü'nün kuzeydoğu kıyısında 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi'nin verilerine göre, deprem saat 04.01'de, Van'ın Tuşba ilçesine bağlı Çolpan köyünün yaklaşık 1 kilometre batısında, yerin 5 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Saat 04.07'de yine Tuşba'ya bağlı Çakırbey köyü yakınlarında, aynı derinlikte 3,0 büyüklüğünde bir artçı sarsıntı daha kaydedildi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ