latests
Son Dakika

Halk otobüslerinde kış lastiği denetimi

Sivas’ta yoğun kar yağışı sonrası halk otobüslerinde kışlık lastik denetimleri yapıldı. Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen denetimlerde, polis ve zabıta ekiplerinin de desteği ile halk otobüslerinde rutin kontrollerin yanı sıra kışlık lastik denetimleri de yapıldı.Yenişehir bölgesindeki toplanma merkezinde yapılan denetimde, sefere çıkan otobüsler tek tek kontrol edildi.kaynar,sivas,yenişehir,denetimlerimize

Sivas’ta yoğun kar yağışı sonrası halk otobüslerinde kışlık lastik denetimleri yapıldı.

Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen denetimlerde, polis ve zabıta ekiplerinin de desteği ile halk otobüslerinde rutin kontrollerin yanı sıra kışlık lastik denetimleri de yapıldı.

Yenişehir bölgesindeki toplanma merkezinde yapılan denetimde, sefere çıkan otobüsler tek tek kontrol edildi. Kışlık lastikleri olmayan veya standartlara uymayan araçlara cezai işlem uygulandı.

Denetimler hakkında bilgi veren Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mehmet Kaynar, her ay rutin olarak yaptıkları denetimde araçların kalorifer sistemlerini, kışlık lastiklerini ve diğer aksamlarını kontrol ettiklerini belirtti. Kaynar, “Denetimlerimizi polis ve zabıta trafik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Huzurlu ve sağlıklı bir seyahatin yapılmasını ve halkımızın rahat ulaşımını sağlamayı amaçlıyoruz. Denetimlerimize bundan sonra da devam edeceğiz.” dedi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ