latests
Son Dakika

Ön iniş takımları açılmayan uçak, sorunsuz iniş yaptı

İsveç’in başkenti Stockholm Arlanda Havaalanına inmek isteyen ancak ön iniş takımlarını açılmadığı için tekrar yükselen uçak, havaalanı etrafında 45 dakika tur attıktan sonra güvenli bir şekilde iniş yaptı. Lüksemburg’dan öğle saatlerinde 34 yolcusu ile kalkış yapan Bombardier Dash 8 tipi uçağın iniş takımları, varış noktası Stockholm Arlanda Havaalanı’na iniş yapacağı sırada taçılmadı. Durumun kuleye bildirilmesiyle kurtarma hazırlıkları başlandı; havaalanına çok sayıda polis, sağlık görevlisi, ambulans sevk edildi.stockholm,bombardier

İsveç’in başkenti Stockholm Arlanda Havaalanına inmek isteyen ancak ön iniş takımlarını açılmadığı için tekrar yükselen uçak, havaalanı etrafında 45 dakika tur attıktan sonra güvenli bir şekilde iniş yaptı.

Lüksemburg’dan öğle saatlerinde 34 yolcusu ile kalkış yapan Bombardier Dash 8 tipi uçağın iniş takımları, varış noktası Stockholm Arlanda Havaalanı’na iniş yapacağı sırada taçılmadı.

Durumun kuleye bildirilmesiyle kurtarma hazırlıkları başlandı; havaalanına çok sayıda polis, sağlık görevlisi, ambulans sevk edildi.

Havaalanı çevresinde 45 dakika boyunca birkaç sefer tur atan uçak daha sonra sorunsuz şekilde indi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ