latests
Son Dakika

BEDAŞ'tan trafo patlaması ile ilgili açıklama

Beylikdüzü son durak metrobüs istasyonu yakınındaki trafoda sabah saatlerinde meydana gelen patlama ile ilgili BEDAŞ bir açıklama yaptı. Açıklamada trafonun İBB denetiminde olduğu ve pano yenilendikten sonra enerji verileceğini bildirdi.BEDAŞ açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "Bugün sabah saatlerinde Beylikdüzü Metrobüs İstasyonu’nun son durağına enerji veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin işletme ve kontrolündeki elektrik panosunda patlama gerçekleşti.bedaş,istanbul,beylikdüzü,trafonun,istanbul büyükşehir,trafonun ibb,istanbul büyükşehir belediyesi

Beylikdüzü son durak metrobüs istasyonu yakınındaki trafoda sabah saatlerinde meydana gelen patlama ile ilgili BEDAŞ bir açıklama yaptı. Açıklamada trafonun İBB denetiminde olduğu ve pano yenilendikten sonra enerji verileceğini bildirdi.

BEDAŞ açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "Bugün sabah saatlerinde Beylikdüzü Metrobüs İstasyonu’nun son durağına enerji veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin işletme ve kontrolündeki elektrik panosunda patlama gerçekleşti. Bu patlama nedeniyle Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye ait trafo ve alçak gerilim kabloları da etkilendi. BEDAŞ’a ait trafo ve Metrobüs dağıtım panosu arasında yaklaşık 300 metrelik mesafe bulunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait patlayan dağıtım panosu yalnızca metrobüs son durağa hizmet ediyordu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından pano yenilendikten sonra gerekli kontrollerin ardından dağıtım panolarına enerji verilmeye başlanacak."

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ