latests
Son Dakika

Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi’ni ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi’ni ziyaret etti. Okul yetkilileri, basına kapalı olarak gerçekleşen ziyaretin teftiş niteliğinde olmadığını söyledi. Bilal Erdoğan’ın ziyareti üzerine konuşan bazı öğrenciler ise okulda adeta olağanüstü hal ilan edildiğini vurguladı.bilal erdoğan çapa fen lisesi ziyaret teftiş,çapa,bilal erdoğan,bilal,fatih,mustafa demir,recep tayyip

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi’ni ziyaret etti. Okul yetkilileri, basına kapalı olarak gerçekleşen ziyaretin teftiş niteliğinde olmadığını söyledi.

Bilal Erdoğan’ın ziyareti üzerine konuşan bazı öğrenciler ise okulda adeta olağanüstü hal ilan edildiğini vurguladı. Öte yandan, Bilal Erdoğan’ın ziyaretine Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir de eşlik etti.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ