latests
Son Dakika

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 yılı ve sonrası yapılacak projelerinin tanıtımı toplantısına katılacak. (11.00 - Ankara) - TBMM’de; Milli Savunma Komisyonu, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu, Dışişleri Komisyonu toplanacak.ankara,haber,volkan bozkır,lefkoşa,biçer,beşiktaş’ın türkiye kupası,üçlü danışma,kayseri,brüksel,süleyman soylu,beşiktaş kadın voleybol takımı,hollanda,başbakan ahmet davutoğlu,milli savunma komisyonu,mark rutte,türkiye,chp,istanbul,tbmm’de,mustafa kamalak,tbmm,türkiye kupası,mersin,ankara büyükşehir,ali yiğit,çetin arık,izmir,faruk güllüoğlu,saadet partisi,süper lig,ünal demirtaş,zonguldak,manisa,- süper lig

POLİTİKA

- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 yılı ve sonrası yapılacak projelerinin tanıtımı toplantısına katılacak. (11.00 - Ankara)

- TBMM’de; Milli Savunma Komisyonu, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu, Dışişleri Komisyonu toplanacak. (10.30 - Ankara)

- TBMM Genel Kurulu toplanacak. (14.00 - Ankara)

- Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak genel merkezde basın toplantısı düzenleyecek. (11.00 - Ankara)

DÜNYA

- AB Bakanı Volkan Bozkır KKTC’yi ziyaret edecek. (Lefkoşa)

- AB Bakanı Volkan Bozkır KKTC’yi ziyaret edecek. (Lefkoşa)

- Hollanda Başbakanı Mark Rutte, AB Dönem Başkanlığı’ndaki önceliklerini anlatacak. (Brüksel)

GÜNCEL

- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında işçi ve işveren sendika konfederasyonları genel başkanları ve temsilcilerinin katılacağı ‘Üçlü Danışma Kurulu’ toplantısı bakanlıkta yapılacak. (10.00 - Ankara)

- CHP Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi milletvekilleri (Mersin Mv. Aytuğ Atıcı, İzmir Mv. Ali Yiğit, Kayseri Mv. Çetin Arık, Zonguldak Mv. Ünal Demirtaş, Manisa Mv. Tur Yıldız Biçer) destek istemek için sırasıyla Türkiye Kamu Sen, Türkiye Eczacılar Birliği genel merkezlerini ziyaret edecek. (10.00 - Ankara)

SPOR

- Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı, Faruk Güllüoğlu ile Akatlar’da sponsorluk anlaşması imzalayacak. (11.00 - İstanbul)

- Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ın Türkiye Kupası ve ikinci yarı hazırlıkları Antalya’da devam edecek.

- Süper Lig takımlarının Türkiye Kupası ve ikinci hazırlık kampları takip ediliyor.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ