latests
Son Dakika

Şırnak’ta eğitime kar engeli

Şırnak’ta yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada şöyle denildi: "İlimizde etkili olan yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle merkez ve merkez ilçeye bağlı belde ve köylerde ilk ve orta dereceli eğitim kurumlarında 06.01.şırnak,cizre,silopi,sokağa,çıkma,yasağı,devam,ediyor,eğitime,kar,engeli,çarşamba

Şırnak’ta yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Valilikten yapılan açıklamada şöyle denildi: "İlimizde etkili olan yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle merkez ve merkez ilçeye bağlı belde ve köylerde ilk ve orta dereceli eğitim kurumlarında 06.01.2016 tarihinde (Çarşamba günü) eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Ayrıca, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de (çarşamba günü) idari izinli sayılacaktır."

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ