latests
Son Dakika

'Bir Işık da Siz Yakın' projesi için esnafın desteği istendi

Tarsus Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki ana caddeler ve bulvarlardaki esnafları gezerek 'Bir Işık da Siz Yakın' projesi için, el broşürü dağıtarak esnafların destek vermelerini istedi. Başkan Can, Tarsus Belediyesi'nin başta olmak üzere Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası, 1. Esnaf Kefalet Kooperatifi, 2.başkan can,tarsus,şevket can,can

Tarsus Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki ana caddeler ve bulvarlardaki esnafları gezerek 'Bir Işık da Siz Yakın' projesi için, el broşürü dağıtarak esnafların destek vermelerini istedi.

Başkan Can, Tarsus Belediyesi'nin başta olmak üzere Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası, 1. Esnaf Kefalet Kooperatifi, 2. Esnaf Kefalet Kooperatifi, Bakkallar ve Bayiler Odası, Kebapçılar ve Lokantacılar Odası, Fotoğrafçılar Odası, Madeni Sanatkarlar Odası, Berberler ve Kuaförler Odası, Marangozlar Odası, Tuhafiyeciler Odası, Fırıncılar Odası, Elektrikçiler Odası, Terziler Odası, Servisçiler Odası, Kasaplar Odası, Mermerciler Odası, Tenekeciler Odası, Biriketciler Odası, Kuyumcular Odası, Şoförler Odası, Kunduracılar Odası, Kahvehaneler ve Eğlence Yerleri’nin projeyi desteklediğini söyledi.

'Bir Işık da Siz Yakın' projesi için esnafların üzerlerine düşen görevi yapacağına inandığını belirten Belediye Başkanı Şevket Can, bütün esnafları destek vermeye davet etti. Proje ile birlikte vatandaşların akşamları evlerinden daha rahat dışarı çıkacağını dile getiren Başkan Can, şunları söyledi: "Şehrimizin aydınlanması ve ışıl ışıl olması için bütün iş yerlerinin ‘Bir Işık da Siz Yakın’ projesi kapsamında iş yerlerini olabildiğince geç kapatacaklar ve kapatırken de en az bir ışığını açık bırakacaklar. Bu projemizin hayata geçmesiyle vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile akşam saatlerinde de huzurlu bir şekilde alışveriş yapabilecek mekanları bulabilecek. Bu da iş yeri sahiplerine ekonomik kazanç olarak geri dönecektir."

Başkan Can, esnafların iş yerlerini açık tutmasıyla vatandaşların da akşam saatlerinde dışarı çıkarak, kentin hareketleneceğini sözlerine ekledi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ