latests
Son Dakika

Volkan Bozkır yarın KKTC’ye gidiyor

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, temaslarda bulunmak üzere yarın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) bir ziyaret gerçekleştirecek.AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, KKTC ziyaretinde, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber ve Başbakan Ömer Kalyoncu tarafından ayrı ayrı kabul edilecek. Bozkır, Dışişleri Bakanı Emine Çolak ile bir görüşme gerçekleştirip çalışma yemeğinde ayrıca bir araya gelecek.kktc,volkan,ab,volkan bozkır,türkiye,kıbrıs,fahri,başbakan ömer kalyoncu,avrupa birliği,bozkır,tahsin ertuğruloğlu,mustafa akıncı,cumhuriyet,girne amerikan üniversitesi,sibel siber,emine çolak,kuzey kıbrıs,kutlu evren

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, temaslarda bulunmak üzere yarın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) bir ziyaret gerçekleştirecek.

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, KKTC ziyaretinde, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber ve Başbakan Ömer Kalyoncu tarafından ayrı ayrı kabul edilecek. Bozkır, Dışişleri Bakanı Emine Çolak ile bir görüşme gerçekleştirip çalışma yemeğinde ayrıca bir araya gelecek. Bozkır, Lefkoşa'da KKTC Bayındırlık, Çevre ve Kültür Bakanı Kutlu Evren ve KKTC Ulaştırma Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu ile de görüşmelerde bulunacak.

AB Bakanı Bozkır, KKTC ziyaretinde, Girne Amerikan Üniversitesi tarafından kendisine tevdi edilecek olan Fahri Doktora unvanını alacak ve anılan üniversitede Türkiye, AB ve Kıbrıs konulu bir konferans verecek. Bozkır'ın KKTC'deki temaslarında, Kıbrıs sorunu, Türkiye-KKTC ikili ilişkileri ve AB müzakere süreci hakkında görüş alışverişinde bulunulacak.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ