latests
Son Dakika

Suriyeli Nasır: Batan lastik botta 40 kişiydik

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde meydana gelen mülteci faciasından sağ olarak kurtarılan Suriyeli Nasır, fırtınadan dolayı batan lastik botta 40 kişi olduklarını söyledi. Bu arada 2 kaçağın daha cesedine ulaşılırken 5 kişi de Sahil Güvenlik ekipleri tarafından sağ olarak kurtarıldı.İzmir'in Dikili ilçesine bağlı Salihleraltı bölgesinden Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçmek için denize açılan 40 kaçağın içinde bulunduğu lastik bot, bir süre sonra fırtınadan dolayı alabora olmuş, dalgalı denize düşen kaçaklardan çoğu çocuk 8'inin cesedi, Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova Mahallesi'nde bulunan Martı Sitesi Sahili'ne vurmuş, 12 kaçak sağ olarak kurtarılmıştı.nasır,ayvalık,dikili,salihleraltı,altınova,sahil güvenlik,midilli

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde meydana gelen mülteci faciasından sağ olarak kurtarılan Suriyeli Nasır, fırtınadan dolayı batan lastik botta 40 kişi olduklarını söyledi. Bu arada 2 kaçağın daha cesedine ulaşılırken 5 kişi de Sahil Güvenlik ekipleri tarafından sağ olarak kurtarıldı.

İzmir'in Dikili ilçesine bağlı Salihleraltı bölgesinden Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçmek için denize açılan 40 kaçağın içinde bulunduğu lastik bot, bir süre sonra fırtınadan dolayı alabora olmuş, dalgalı denize düşen kaçaklardan çoğu çocuk 8'inin cesedi, Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova Mahallesi'nde bulunan Martı Sitesi Sahili'ne vurmuş, 12 kaçak sağ olarak kurtarılmıştı.

Arama kurtarma ekiplerinin, 2 kaçağın daha cesedine ulaşılıp 5 kişinin de kurtarmasının ardından kalan 13 kaçak mülteciyi arama çalışmaları sürüyor.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ