latests
Son Dakika

Ağaçtan atılan sevimli koala böyle isyan etti

Ağaçtan atılan sevimli koala böyle isyan etti

Avustralya’nın güneyinde, bir ağacı paylaşamayan iki koalanın kavgası ve mücadeleyi kaybeden dişi koalanın üzüntüsü cep telefonu kamerasına yansıdı. Renkli görüntüler, geçtiğimiz Cumartesi günü Adelaide Hills bölgesinde yaşayan Alicia Alexander tarafından çekildi. Videoda, büyük bir erkek koalanın, aynı ağaç üzerindeki küçük dişi koalayı zorla aşağı indirdiği görülüyor.adelaide hills,laura jones,sydney taronga,adelaide, videoda,koalalar,alicia alexander

Avustralya’nın güneyinde, bir ağacı paylaşamayan iki koalanın kavgası ve mücadeleyi kaybeden dişi koalanın üzüntüsü cep telefonu kamerasına yansıdı.

Renkli görüntüler, geçtiğimiz Cumartesi günü Adelaide Hills bölgesinde yaşayan Alicia Alexander tarafından çekildi. Videoda, büyük bir erkek koalanın, aynı ağaç üzerindeki küçük dişi koalayı zorla aşağı indirdiği görülüyor. Bunun üzerine dişi koala yerde uzun süre çığlık atıyor. İkinci denemesinde de ağaçtan şiddetle uzaklaştırılan dişi koala bağırıyor ve ağlıyor.

Görüntüleri değerlendiren Sydney Taronga Hayvanat Bahçesi uzmanlarında Laura Jones, ilgi isteyen dişi koalaya erkek koalanın cevap vermediğini, ağaçta hakimiyet kurmak istediğini söyledi. Jones’a göre, çiftleşme dönemndeki erkek koalalar, Ağustos – Şubat ayları arasında hemcinsleri olan rakiplerinin yanısıra ilgi göstermedikleri dişi koalalara da aynı sert muamelede bulunuyor.

Ağaçtan atılan sevimli koala böyle isyan etti agactan-atilan-sevimli-koala-boyle-isyan-etti thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ