latests
Son Dakika

'Barış İçin Kadın Girişimi' üyeleri Güneydoğu'daki olaylar için eylem yaptı

Şişli'de toplanan 'Barış İçin Kadın Girişimi' platformu üyesi bir grup kadın, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşanan olayları protesto etti. Abide-i Hürriyet Caddesi Pangaltı Metro girişinde toplanan platform üyeleri, burada bir açıklama yaptı. Güneydoğu'da yaşanan olaylara dikkat çeken grup üyeleri, sokağa çıkma yasaklarını ve mağdur olan bölge insanları için eylem yaptıklarını belirtti.barış için kadın girişimi üyeleri,hürriyet,cizre,sur,güneydoğu anadolu,silopi

Şişli'de toplanan 'Barış İçin Kadın Girişimi' platformu üyesi bir grup kadın, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşanan olayları protesto etti.

Abide-i Hürriyet Caddesi Pangaltı Metro girişinde toplanan platform üyeleri, burada bir açıklama yaptı. Güneydoğu'da yaşanan olaylara dikkat çeken grup üyeleri, sokağa çıkma yasaklarını ve mağdur olan bölge insanları için eylem yaptıklarını belirtti. "Cizre, Silopi, Sur ve Nusaybin'de savaş sürerken İstanbul'da barış olması mümkün değil" değerlendirmesinde bulunan grup, sloganlar atarak bir müddet düdük çaldı. Hazırladıkları pankartları açan kadınlar, barış için eylem çağrısı yaptı. Eylem yapan grup bir müddet sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

'Barış İçin Kadın Girişimi' üyeleri Güneydoğu'daki olaylar için eylem yaptı baris-icin-kadin-girisimi-uyeleri-guneydogudaki-olaylar-icin-eylem-yapti thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ