latests
Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı yeniden başladı

İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı akşam saatlerinde yeniden başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü bilgilerine göre yarın da karla karışık yağmur bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre İstanbul’da bugün karla karışık yağmur bekleniyordu.kar,bolu,meteoroloji,düzce,tunceli,yozgat,elazığ,hatay,adıyaman,kars,batman,aksaray,ardahan,karabük,kayseri,gümüşhane,giresun,konya,gaziantep,mardin,ısparta,zonguldak,çorum,ordu,erzurum,istanbul,samsun,erzincan,izmir,niğde,eskişehir,ağrı,bartın,mersin,kırşehir,çankırı,denizli,şanlıurfa,trabzon,siirt,nevşehir,kastamonu,sinop,hakkari,bingöl,van,afyonkarahisar,diyarbakır,rize,karaman,artvin,adana,kırıkkale,osmaniye,bitlis,burdur,muş,ığdır,malatya,sivas,bayburt,şırnak

İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı akşam saatlerinde yeniden başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü bilgilerine göre yarın da karla karışık yağmur bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre İstanbul’da bugün karla karışık yağmur bekleniyordu. Ancak akşam saatlerinde kar yağışı yeniden başladı. Yurdu da etkisi altına alan kar yağışı İstanbul’da 4 gündür devam ediyor

Öte yandan, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verilerine göre, önümüzdeki hafta İstanbul ve çevresinde, Bolu ve Düzce dışındaki iller ile Denizli, İzmir, Zonguldak, Bartın, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye dolaylarında yağmur görülecek.

Düzce, Bolu, Karabük, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Çorum, Yozgat, Nevşehir, Kastamonu, Konya, Aksaray, Niğde, Kayseri, Sivas, Karaman, Eskişehir, Afyonkarahisar, Burdur, Isparta, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Şanlıurfa, Elazığ, Tunceli, Erzincan, Gümüşhane, Diyarbakır, Tunceli, Bingöl, Mardin, Batman, Bayburt, Şırnak, Muş, Siirt, Bitlis, Erzurum, Hakkari, Van, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan ve Artvin illerinde kar ve yoğun kar yağışı bekleniyor.

İstanbul'da kar yağışı yeniden başladı istanbulda-kar-yagisi-yeniden-basladi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ