latests
Son Dakika

Batman’da okullar yarın tatil

Batman il genelinde olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların bir gün süre ile tatil edildiği bildirildi.İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, okulların olumsuz hava koşulları nedeniyle bir gün süre ile tatil edildiği belirtildi. Söz konusu açıklamada, “Olumsuz hava koşulları nedeniyle 04 Ocak 2016 Pazartesi günü ilimiz merkez ve merkeze bağlı köy okulları Valiliğimizce tatil edilmiştir.batman,eğitim müdürlüğü,il

Batman il genelinde olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların bir gün süre ile tatil edildiği bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, okulların olumsuz hava koşulları nedeniyle bir gün süre ile tatil edildiği belirtildi. Söz konusu açıklamada, “Olumsuz hava koşulları nedeniyle 04 Ocak 2016 Pazartesi günü ilimiz merkez ve merkeze bağlı köy okulları Valiliğimizce tatil edilmiştir.” denildi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ