latests
Son Dakika

Niğde'de termometre eksi 18'i gösterdi

Niğde mevsimin en soğuk günlerini yaşıyor. Bir önceki gece eksi 13 dereceye kadar düşen hava sıcaklığı, bugün akşam saatlerinde eksi 18’e kadar indi. Şehir merkezindeki havuzlardaki sular tamamen dondu.nigde

Niğde mevsimin en soğuk günlerini yaşıyor. Bir önceki gece eksi 13 dereceye kadar düşen hava sıcaklığı, bugün akşam saatlerinde eksi 18’e kadar indi. Şehir merkezindeki havuzlardaki sular tamamen dondu. Kaldırımların kaygan olması ise vatandaşların güçlükle yürümesine neden oldu.

Niğde merkez ve ilçelerinde yeni yılın ilk gününde başlayan kar yerini soğuk havaya bıraktı. Dün gece hava sıcaklığı eksi 13 dereceye kadar düşerken, bugün akşam üzeri ise termometreler eksi 18'i gösterdi. Niğdeliler, karın bu yıl geç geldiğini, en soğuk günleri yaşadıklarını belirtti.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ