latests
Son Dakika

Hamsi 5 lira

Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte yoğun kar yağışı deniz avcılığını da olumsuz yönde etkiledi. 40 metre ve üzeri büyüklükteki teknelerin açılması hamsinin de azalmasına neden oldu. Yılbaşı öncesi hamsinin kilosunun iriliğine göre 5 ile 12 lira arasında satıldığını belirten Dalyan Balık Sorumlusu Murat Şen, “Yılbaşından sonra Türkiye’de hemen hemen her şeye zam geldi.samsun hamsi,murat şen

Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte yoğun kar yağışı deniz avcılığını da olumsuz yönde etkiledi. 40 metre ve üzeri büyüklükteki teknelerin açılması hamsinin de azalmasına neden oldu. Yılbaşı öncesi hamsinin kilosunun iriliğine göre 5 ile 12 lira arasında satıldığını belirten Dalyan Balık Sorumlusu Murat Şen, “Yılbaşından sonra Türkiye’de hemen hemen her şeye zam geldi. Ama biz teknelerimizin tamamı denize kötü hava şartlarında çıkamamasına rağmen elimizdeki hamsinin fiyatına zam yapmadık ve eskiden olduğu gibi yine 5 liradan sattık. Bu süre zarfında mezgit ise son günlerde çıkmaz olduğu denizden çıkan istavrit ise 7 liradan satılmaya başladı. Önümüzdeki hafta hava sıcaklıklarının yükseleceği söyleniyor, bu nedenle hamsiye bırakın zam yapmayı ucuzlamasını bekliyoruz.” dedi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ