latests
Son Dakika

Eğitim-Bir-Sen: İş güvencesi sendikamızın kırmızı çizgisidir

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube Başkanı Kazım Tefçi, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan iş güvencesinin, kırmızı çizgileri olduğunu söyledi. Şubenin genişletilmiş il divan toplantısı, Özel Vildan Koleji’nde yapıldı. Toplantıya yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları, ilçe Milli Eğitim müdürleri, şube müdürleri, ilçe temsilcileri, okul müdürleri, müdür yardımcıları ve işyeri temsilcileri katıldı.kazım tefçi,denizli,il

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube Başkanı Kazım Tefçi, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan iş güvencesinin, kırmızı çizgileri olduğunu söyledi. Şubenin genişletilmiş il divan toplantısı, Özel Vildan Koleji’nde yapıldı. Toplantıya yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları, ilçe Milli Eğitim müdürleri, şube müdürleri, ilçe temsilcileri, okul müdürleri, müdür yardımcıları ve işyeri temsilcileri katıldı.

Tanıtım filminin de gösterildiği toplantıda Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Tefçi, söz konusu kanunun bugüne kadar birçok kez değiştirildiğini belirtti. Kazım Tefçi, “Bu kanun tartışılabilir fakat iş güvencesi, sendikamızın kırmızı çizgisidir ve bundan asla taviz vermeyeceğiz. 80 darbesi yönetmeliğine karşı serbest kıyafet eylemimiz, genel merkezimizin almış olduğu karar doğrultusunda kararlılıkla devam edecektir. Öğretmenliğin dar bir kalıba sığdırılarak tarif edilmesi, öğretmenlere en büyük hakarettir.” dedi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ