latests
Son Dakika

Bitlis valisinden karla mücadele ekibine tatlı ikramı

Bitlis Valisi Ahmet Çınar, köy yollarında karla mücadele eden Özel İdare ekiplerini ziyaret ederek onlara tatlı ikramında bulundu.Bitlis’te günlerdir aralıksız devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken İl Özel İdaresi karla mücadele ekibi ise gece gündüz demeden yolların açılması için çalışıyor. Bitlis merkeze bağlı Yanlızçamlar köyü yolunda karla mücadele ekiplerini ziyaret eden Bitlis Valisi Ahmet Çınar, ekibin motivasyonunu arttırmak için tatlı ikramında bulundu.bitlis,vali çınar,ahmet çınar,il

Bitlis Valisi Ahmet Çınar, köy yollarında karla mücadele eden Özel İdare ekiplerini ziyaret ederek onlara tatlı ikramında bulundu.

Bitlis’te günlerdir aralıksız devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken İl Özel İdaresi karla mücadele ekibi ise gece gündüz demeden yolların açılması için çalışıyor. Bitlis merkeze bağlı Yanlızçamlar köyü yolunda karla mücadele ekiplerini ziyaret eden Bitlis Valisi Ahmet Çınar, ekibin motivasyonunu arttırmak için tatlı ikramında bulundu.

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Vali Çınar, karın her zaman bereket olduğunu ifade ederek “Allah bizleri karsız kışsız bırakmasın” dedi. Vali Çınar, "Burada fedakarca çalışan, yıllardır karla mücadele vermiş ve çok tecrübe kazanmış ekibimize halkımız ve Bitlisliler adına teşekkür ediyorum. Hakikaten büyük bir özveri ve fedakarca gecelerini gündüzlerine katarak ailelerinden koparak bu mücadeleyi veriyorlar. Biz de onlara moral olsun diye tatlı alıp ikramda bulunduk. Benim halkımıza tavsiyem, çok mecbur olmadan birkaç gün dışarı çıkmasınlar. Çünkü bir aracın yolda kalması durumunda o aracın kurtarılması için birçok personelimiz meşgul edilmiş oluyor. Kar her zaman berekettir, Allah bizleri kışsız karsız bırakmasın” diye konuştu.


Bitlis valisinden karla mücadele ekibine tatlı ikramı bitlis-valisinden-karla-mucadele-ekibine-tatli-ikrami thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ