latests
Son Dakika

Gençlerbirliği'nden Ahmet Çalık haberlerine kınama

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nde Başkan İlhan Cavcav ile teknik direktör Yılmaz Vural arasında yaşanan ve 5 gün süren 1,5 yıllık sözleşmenin ardından yaşananlar tartışılmaya devam ediyor.Başkan İlhan Cavcav'ın, anlaştıktan 5 gün sonra görevden aldığı teknik direktör Yılmaz Vural'ın Başkan Cavcav ve futbolcu Ahmet Çalık'ı suçlayan açıklamaları üzerine yapılan tartışmalara ve haberlere Gençlerbirliği kulübü de tepki gösterdi.Gençlerbirliği'nden, futbolcuları Ahmet Çalık ile ilgili son zamanlarda basında çıkan haberler hakkında yapılan açıklamada haberler ve üslup kınanırken, "Takımın ve futbolcuların istek ve görüşlerini iletmesini sanki bir karar merciinde bulunuyormuş ve bir takım kararların alınmasında etkili rol almış gibi lanse etmek son derece yanlıştır.gençlerbirliği,ahmet çalık,ahmet çalık,a milli,gençlerbirliği'nden,yılmaz vural,ilhan cavcav'ın,süper lig,ilhan cavcav,cavcav,yılmaz,ahmet

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nde Başkan İlhan Cavcav ile teknik direktör Yılmaz Vural arasında yaşanan ve 5 gün süren 1,5 yıllık sözleşmenin ardından yaşananlar tartışılmaya devam ediyor.

Başkan İlhan Cavcav'ın, anlaştıktan 5 gün sonra görevden aldığı teknik direktör Yılmaz Vural'ın Başkan Cavcav ve futbolcu Ahmet Çalık'ı suçlayan açıklamaları üzerine yapılan tartışmalara ve haberlere Gençlerbirliği kulübü de tepki gösterdi.

Gençlerbirliği'nden, futbolcuları Ahmet Çalık ile ilgili son zamanlarda basında çıkan haberler hakkında yapılan açıklamada haberler ve üslup kınanırken, "Takımın ve futbolcuların istek ve görüşlerini iletmesini sanki bir karar merciinde bulunuyormuş ve bir takım kararların alınmasında etkili rol almış gibi lanse etmek son derece yanlıştır." açıklaması yapıldı.

Son dönemlerde futbolcuları hakkında yapılan haberlerden dolayı Gençlerbirliği Kulübü'nün yazılı açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Ahmet Çalık takımımızın kaptanıdır. Futbolcuların; görüş ve isteklerini yönetim kuruluna, sayın başkanımıza iletmesinden doğal hiçbir şey yoktur. Takımın ve futbolcuların istek ve görüşlerini iletmesini sanki bir karar merciinde bulunuyormuş ve bir takım kararların alınmasında etkili rol almış gibi lanse etmek son derece yanlıştır. Henüz yirmili yaşların başında olan ve performansı ile Türk A Milli takımına kadar yükselmiş bulunan kaptanımıza yapılan eleştirileri ve ithamları şiddetle kınıyoruz."

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ